Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Infrastruktura w Polsce"

19.02.2016

Autorzy:

Dr Wojciech Hartung

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Europejskie prawo gospodarcze
Transport

19 lutego w siedzibie Ambasady Brytyjskiej odbędzie się konferencja "Infrastruktura w Polsce". W dyskusji panelowej zaplanowanej w ramach wydarzenia weźmie udział Wojciech Hartung, Counsel w Praktyce Infrastruktury i Energetyki naszej kancelarii.

Wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania wieloletniego doświadczenia brytyjskich firm w zamówieniach w projektach infrastrukturalnych. W ramach case study zaprezentowane zostaną przykłady współpracy brytyjskiego rządu z wykonawcami - współpracy mającej na celu osiągnięcie najlepszych wyników z zamówienia. Ponadto, uczestnicy odpowiedzą m.in. na pytania, jak biznes brytyjski może wykorzystać możliwości, które pojawiają się w obszarze infrastruktury transportowej czy na jakie bariery mogą się natknąć firmy brytyjskie próbujące zdobyć projekty w Polsce.

Dzięki ogromnemu zastrzykowi funduszy unijnych, Polska jest w trakcie realizacji modernizacji sieci infrastruktury transportowej. W unijnej perspektywie finansowej na lata 2014-2020 na infrastrukturę i ochronę środowiska przeznaczone zostanie 27,4 mld EUR. Podczas spotkania omówione zostaną problemy jakie stoją na drodze wykonawców startujących w przetargach publicznych na projektowanie i nadzorowanie robót budowlanych. Sektor publiczny i prywatny będzie dyskutował nad możliwościami optymalizacji jakości do ceny w zamówieniach publicznych.

Więcej szczegółów nt. wydarzenia znajda Państwo na stronie organizatora: http://bpcc.org.pl/pl

 

Bądź na bieżąco z DZP