Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Zamówienia publiczne 2016. Kierunki wprowadzania zmian

14.04.2016

Autorzy:
Katarzyna Kuźma
Dr Wojciech Hartung

W dniach 14-15 kwietnia odbędą się warsztaty "Zamówienia publiczne 2016. Kierunki wprowadzania zmian i ich wpływ na procedury w praktyce". Nasi eksperci od zamówień publicznych - Katarzyna Kuźma, Partner, oraz Michał Wojciechowski, Senior Associate, z Praktyki Infrastruktury i Energetyki naszej kancelarii, poprowadzą sesję ćwiczeniową pt. "Przygotowanie oferty na zamówienie publiczne w praktyce - wskazówki dla wykonawców", podczas której udzielimy praktycznych porad, jak przygotować ofertę zgodnie z planowanymi regulacjami.

Polska zobowiązana jest do implementowania przepisów nowych unijnych dyrektyw dotyczących udzielania zamówień publicznych: klasycznej, sektorowej (obowiązującej dla podmiotów działających w sektorach gospodarki wodnej, energetyki, transportu i usług pocztowych) i koncesyjnej, do 18 kwietnia 2016. Planowane zmiany w zakresie zamówień publicznych już zostały określone przez rynek jako "rewolucyjne". W ramach nowych regulacji zostanie spożytkowana ogromna część 82,5 mld EUR jakie Polska otrzymała z Unii Europejskiej na rozwój i inwestycje w latach 2014-2020.

Podczas konferencji eksperci wskażą najistotniejsze aspekty dotyczące planowanych zmian w ZP i ich konsekwencji dla rynku. Dodatkowo, spotkanie będzie okazją do wymiany najaktualniejszych informacji nt. implementacji europejskich dyrektyw w Polskim prawie zamówień publicznych oraz omówienia wszystkich niejasności związanych z nowelizacją ustawy i z planowanym wprowadzeniem nowego PZP.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://konferencje.rp.pl/

Bądź na bieżąco z DZP