Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Problematyka opodatkowania nieruchomości energetycznych

12.09.2016

Autorzy:
Jan Czerwiński
Tomasz Leszczewski

W dniach 12-13 września w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędą się warsztaty poświęcone problematyce opodatkowania nieruchomości energetycznych, związanej z nowelizacją ustawy o podatkach i opłatach lokalnych. Duże znaczenie w tym zakresie ma również nowe Prawo budowlane, za sprawą którego sposób definiowania budynków i budowli znacząco się zmienił.

W spotkaniu wezmą udział nasi eksperci z Praktyki Podatkowej. Pierwszego dnia Tomasz Leszczewski, Senior Tax Consultant, poprowadzi część "Opodatkowanie nieruchomości energetycznych w świetle znowelizowanych przepisów Prawa budowlanego", natomiast drugiego dnia Jan Czerwiński, Tax Manager, omówi temat "Przedmioty opodatkowania w praktyce orzeczniczej". Ponadto, w trakcie warsztatów zostaną kompleksowo omówione zagadnienia związane z nowymi przepisami o naliczaniu podatku od nieruchomości.

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do przedstawicieli branży energetycznej i gazowniczej oraz firm doradczych i podatkowych wspierających sektor energetyczny w działaniach rozliczeniowych.

Szczegółowy plan wydarzenia znajdą Państwo na stronie: http://mmcpolska.pl/

Bądź na bieżąco z DZP