Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki 2016

06.12.2016

Autorzy:

Dr Anna Partyka-Opiela

Praktyka:

Zespół German Desk

Specjalizacje:

Ochrona danych osobowych
Compliance

Już po raz trzeci nasi eksperci dołączyli do grona prelegentów na Polsko-Niemieckim Forum Prawa i Gospodarki, które w tym roku odbywa się 6 grudnia pod hasłem "Odpowiedzialny biznes i compliance w Polsce, w Niemczech i na świecie". W panelu "Compliance w prawie pracy i nowe europejskie prawo ochrony danych" wystąpi Anna Partyka-Opiela, która przedstawi temat "Czy ochrona danych osobowych to zadanie dla compliance?"

Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych wydarzeń dotyczących zagadnień prawnych i gospodarczych w relacjach polsko-niemieckich. Każda edycja Forum poświęcona jest innym, najbardziej aktualnym zagadnieniom na styku prawa i gospodarki, gromadząc co roku ok. 200 uczestników z obydwu krajów. Ze względu na poruszaną tematykę, która od początku ogniskowała się wokół zagadnień compliance, można nazwać to wydarzenie polsko-niemieckim forum compliance.

Ideą przewodnią Forum, która przyświecała mu od samego początku, było stworzenie wspólnej płaszczyzny interdyscyplinarnych rozmów dla przedstawicieli polskiego i niemieckiego świata nauki, gospodarki oraz organizacji państwowych. Forum tworzy synergię wszystkich tych frontów, umożliwiając wspólne dyskusje, wymianę zdań i opinii.

Głównym zamierzeniem Forum jest wypracowywanie nowoczesnych standardów w oparciu o uwzględnianie potrzeb biznesu i praktyków, proponowanie rozwiązań przemyślanych przez naukowców, które wcielić mogą w życie instytucje państwowe.

Organizatorami VII edycji Forum są: Viadrina Compliance CenterUniwersytet Europejski Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Instytut Compliance Sp. z o. o. oraz Polsko-Niemieckie Stowarzyszenie Prawników.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie: http://pl.fowirt.org/

Bądź na bieżąco z DZP