Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XVII Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy

11.01.2017

Autorzy:
Paweł Grzejszczak
Marcin Krakowiak
Wojciech Dziomdziora
Magdalena Zabłocka

W dniach 11-12 stycznia odbędzie się XVII edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL. Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu jest  "Perspektywa rozwoju polskiej energetyki". Kancelaria DZP ponownie jest Partnerem tego wydarzania.

Podczas spotkania eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki będą moderowali następujące dyskusje:

  • Paweł Grzejszczak panele pt. "Reorganizacja polskiego rynku produkcji energii - inwestycje w innowacyjność?", "Klient oczami dystrybucji i sprzedawcy" i "Polska energetyka w Europie - protokół zgody i rozbieżności",
  • Marcin Krakowiak panel pt. "Co się wydarzy w energetyce w 2017 roku – perspektywa Rządu i przedsiębiorstw",
  • Magdalena Zabłocka panel pt. "Jak wyzwolić potencjał inwestycji w cieple",

a Wojciech Dziomdziora z Praktyki IP&TMT poprowadzi panel pt. "Firma w symbiozie z technologią - bez czego nie da się pójść do przodu".

Rok 2017 jest dla polskich wytwórców i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych zarówno z otoczeniem legislacyjnym, optymalizacją procesów wytwarzania, zapewnieniem bezpieczeństwa operacyjnego spółek strategicznych, przygotowaniem nowych inwestycji, jak i nowymi priorytetami rządowej polityki energetycznej.

Przyjęta panelowa formuła Kongresu połączona z indywidualnymi wystąpieniami przedstawicieli największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych stwarza szansę na wszechstronne przeanalizowanie strategii polskich spółek energetycznych oraz zmian zachodzących na rynku. Podczas Kongresu będą poruszane kwestie restrukturyzacji sektora elektroenergetycznego i górniczego, perspektyw dla rozwoju kogeneracji, budowania rynku mocy, a także coraz silniejszego wpływu legislacji i sytuacji międzynarodowej na bezpieczeństwo energetyczne.

Do udziału w panelach zaproszeni zostali przedstawiciele polskich i europejskich spółek energetycznych, najważniejszych organizacji branżowych, środowisk akademickich oraz przedstawiciele biznesu.

Program konferencji jest dostępny na stronie organizatora: http://powerpol.pl/program/

Bądź na bieżąco z DZP