Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

II Forum Compliance Officer w Warszawie

07.02.2017

Autorzy:

Dr Anna Partyka-Opiela

Specjalizacje:

Compliance

W dniach 7-8 lutego w Warszawie odbędzie się druga edycja Forum Compliance Officer, w ramach którego praktycy zajmujących się compliance omówią m.in. zmieniające się regulacje prawne, a także wymienią zagrożenia dla bezpieczeństwa firmy we współczesnym otoczeniu biznesowym. Wystąpienia prelegentów będą miały charakter praktyczny i będą odbywały się w formie case studies, sesji warsztatowych oraz stołów dyskusyjnych.

8 lutego Anna Partyka Opiela, nasz ekspert od compliance, poprowadzi pierwszą tego dnia sesję pt. "Jak bezpiecznie zarządzać biznesem - odpowiedzialność kadry menadżerskiej z perspektywy compliance", podczas której poruszy takie kwestie, jak możliwe nadużycia w działalności biznesowej czy też sposób postępowania kadry menadżerskiej w sytuacji naruszeń z perspektywy compliance.

Forum skierowane jest przede wszystkim do Compliance Officerów, Dyrektorów i Managerów ds. Compliance, a także Dyrektorów i Managerów ds. Zapewnienia Zgodności oraz do radców prawnych i prawników zajmujących się tematyką compliance.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie organizatora: http://konferencje.pb.pl/

Bądź na bieżąco z DZP