Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Śniadanie biznesowe "ISO 37001 - szansa czy zagrożenie?" (1 lutego)

01.02.2017

Autorzy:

Dr Anna Partyka-Opiela
Jędrzej Stępniowski

Specjalizacje:

Compliance

1 lutego serdecznie zapraszamy na kolejne śniadanie biznesowe przygotowane przez specjalistów z Zespołu Compliance - Annę Partykę-Opielę, Krzysztofa Kraka, Jędrzeja Stępniowskiego i Helenę Zielińską. Tym razem skupimy się na nowej normie antykorupcyjnej - ISO 37001. Odpowiemy m.in. na pytania jakie regulacje wprowadza, co zrobić, aby skutecznie ją wdrożyć oraz jak przepisy wpłyną na istniejące systemy compliance?

ISO 37001 jest normą uniwersalną, tzn. że dotyczy małych, średnich i bardzo dużych firm. Może być wprowadzona w sektorze prywatnym, publicznym oraz w organizacjach non-profit, bez względu na ich formę prawną – dotyczy bowiem spółek, przedsiębiorstw państwowych, związków czy organizacji. W związku z tym zapraszamy do warszawskiego biura naszej kancelarii (Rondo ONZ 1, piętro 21) na spotkanie "ISO 37001 – szansa czy zagrożenie?", które odbędzie się w godz. 9:00 - 12:30.

Szczegóły spotkania znajdą Państwo w poniższym zaproszeniu. Zgłoszenia prosimy wysyłać do 27 stycznia na adres life.sciences@dzp.pl.

Udział w seminarium jest możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, przewidujemy udział maksymalnie 2 osób z każdej firmy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bądź na bieżąco z DZP