Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Śniadanie biznesowe "ISO 37001 - szansa czy zagrożenie?" (16 marca)

16.03.2017

Autorzy:

Dr Anna Partyka-Opiela

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Compliance

W związku z dużym zainteresowaniem i prośbami, które otrzymaliśmy, przygotowaliśmy dla Państwa 2. edycję śniadania biznesowego dotyczącego normy antykorupcyjnej ISO 37001. W czwartek, 16 marca, spotkają się z Państwem specjaliści z Zespołu Compliance - Anna Partyka-Opiela, Krzysztof Krak, Jędrzej Stępniowski i Helena Zielińska, którzy m.in. odpowiedzą na pytania jakie regulacje wprowadza norma, co zrobić, aby skutecznie ją wdrożyć oraz jak przepisy wpłyną na istniejące systemy compliance?

ISO 37001 jest normą uniwersalną, tzn. że dotyczy małych, średnich i bardzo dużych firm. Może być wprowadzona w sektorze prywatnym, publicznym oraz w organizacjach non-profit, bez względu na ich formę prawną – dotyczy bowiem spółek, przedsiębiorstw państwowych, związków czy organizacji. W związku z tym zapraszamy do warszawskiego biura naszej kancelarii (Rondo ONZ 1, piętro 21) na spotkanie "ISO 37001 – szansa czy zagrożenie?", które odbędzie się w godz. 9:00 - 12:30.

Szczegóły spotkania znajdą Państwo w poniższym zaproszeniu. Zgłoszenia prosimy wysyłać do 13 marca na adres life.sciences@dzp.pl.

Udział w seminarium jest możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, przewidujemy udział maksymalnie 2 osób z każdej firmy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bądź na bieżąco z DZP