Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

CFE Excellence. Strategiczna rola Dyrektora Finansowego

20.06.2017

Autorzy:

Dr Anna Partyka-Opiela

Specjalizacje:

Compliance

20 czerwca zapraszamy na jedno z kluczowych spotkań dedykowanych Dyrektorom Finansowym - Konferencję "CFO Excellence 2017". W ścieżce CFO Lidership Excellence, prezentację pt. "Zarządzanie ryzykiem, kryzysem oraz podejmowanie decyzji – trudna rola CFO w strukturze firmy", poprowadzi Anna Partyka-Opiela, nasza ekspertka od zagadnień compliance. 

Przed Dyrektorem Finansowym stoi szereg wyzwań wymagających ogromnej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Co więcej, wyzwania te, z roku na rok ewoluują, najważniejszą więc rolą CFO jest nadążanie i ciągle dostosowywanie się do tychże zmian.

Wiedząc jak ważny jest rozwój, a efektywne zarządzanie budżetem, działem finansowym, procesami operacyjnymi oraz ludźmi jest ogromnym wyzwaniem dla każdego lidera, Puls Biznesu dołożył wszelkich starań, aby stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz kreowania nowych rozwiązań w dziedzinie zarządzania finansami firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z programem Konferencji "CFO Excellence 2017", który znajdą Państwo na stronie: http://konferencje.pb.pl

Bądź na bieżąco z DZP