Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018

11.01.2018

Autorzy:

Dr Anna Partyka-Opiela

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Ochrona zdrowia
Compliance

Przyszłość systemu ochrony zdrowia, likwidacja NFZ, nowe rozliczenia ze szpitalami, wprowadzenie sieci szpitali, polityka lekowa, nowe technologie, sprawy kadry lekarskiej i wiele innych zagadnień – to tematy konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018, która odbędzie się 11 stycznia. DZP jest Partnerem tego wydarzenia

W panelu pt. "W sieci prawdy" wystąpi Anna Partyka-Opiela, nasza ekspertka od zagadnień dot. antykorupcji i compliance. Kwestie, które poruszą paneliści to m.in.: 

  • ocena pierwszych trzech miesięcy funkcjonowania sieci szpitali,
  • czy dzięki sieci dyrektorom udaje się lepiej zarządzać szpitalem,
  • czy szpitalne oddziały ratunkowe zostały rozładowane,
  • nowe regulacje antykorupcyjne - obowiązki i sankcje dla podmiotów leczniczych.

W wydarzeniu wezmą udział autorytety z wybranych dziedzin medycznych, a także przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz kluczowych organizacji sektora zdrowotnego. Zgromadzeni na Zamku Królewskim liderzy określą najważniejsze wyzwania na przyszły rok.

Konferencja jest kontynuacją debat przeprowadzanych w panelach dyskusyjnych dotyczących perspektyw rozwoju ochrony zdrowia w Polsce, w pierwszej edycji foresightu medycznego "Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość", która zorganizowana została na początku października 2017 roku.

Poprzednia edycja Priorytetów zgromadziła dziewięciuset uczestników, w internecie dyskusje na żywo śledziło ponad pięćset osób.

Konferencja, podobnie jak w latach ubiegłych, poprzedzi wieczorną galę konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie wydarzenia: https://www.termedia.pl/Konferencje?Intro&e=795&p=4873

Bądź na bieżąco z DZP