Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Etyka i prewencja nadużyć w zamówieniach publicznych

27.06.2018

Autorzy:

Wojciech Hartung
Dr Anna Hlebicka-Józefowicz

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka
Life Sciences

Specjalizacje:

Zamówienia publiczne
Compliance

27 czerwca wspólnie z Fundacją im. Stefana Batorego zapraszamy na seminarium "Etyka i prewencja nadużyć w zamówieniach publicznych".

Spotkanie poświęcone będzie systemom compliance w prawie zamówień publicznych, a także sposobom poprawy zarządzania ryzykiem nieprawidłowości przez wykonawców i zamawiających.

Seminarium będzie miało charakter warsztatowy. W trzech oddzielnych sesjach poruszone zostaną tematy Paktu Uczciwości jako narzędzia compliance, wykorzystania systemów zgłaszania nadużyć w zamówieniach publicznych, a także zarządzania ryzykiem konfliktu interesów jako etycznemu aspektowi zamówień publicznych. Spotkanie otworzy sesja wprowadzająca i krótki panel dyskusyjny Systemy compliance i zamówienia publiczne – w jakim miejscu jesteśmy?

Warsztaty i spotkania poprowadzą praktycy zajmujący się od lat prawem zamówień publicznych. Udział wezmą również przedstawiciele firm – zarówno przedstawiciele zamawiających, jak i wykonawców – w których funkcjonują systemy compliance.

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie Fundacji: http://paktuczciwosci.pl/bez-kategorii/zaproszenie-na-seminarium-etyka-i-prewencja-naduzyc-w-zamowieniach-publicznych/

Bądź na bieżąco z DZP