Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

 • Konferencja "Suplementy diety oraz FSMP – nowe regulacje prawne od 2012 roku"

  14.12.2011 W dniach 14-15 grudnia w hotelu Hyatt odbędzie się konferencja pt. "Suplementy diety oraz FSMP  – nowe regulacje prawne od 2012 roku". W spotkaniu wezmą udział Aleksandra Auleytner, Szef Praktyki Własności Intelektualnej/TMT oraz Michał Czarnuch, Associate w Zespole Doradztwa dla Branży Farmaceutycznej i Biotechnologii.

  cały tekst

 • Konferencja "Priorytety w ochronie zdrowia 2012"

  14.12.2011 W dniach 14-15 grudnia w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II odbędzie się druga edycja konferencji pt. "Priorytety w ochronie zdrowia 2012". Drugiego dnia konferencji w panelu pt. "Dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne – czy są potrzebne? Dlaczego? Jakie? Kiedy?" weźmie udział prof. Michał Kulesza, Partner w naszej kancelarii.

  cały tekst

 • Konferencja "Klauzule w transakcjach M&A z punktu widzenia ewentualnych sporów sądowych"

  13.12.2011 13 grudnia w siedzibie dziennika Rzeczpospolita w Warszawie odbędzie się konferencja pt. "Klauzule w transakcjach M&A z punktu widzenia ewentualnych sporów sądowych, czyli jak kształtować umowy i odnieść sukces w sądzie". DZP jest partnerem merytorycznym tego wydarzenia, a prelegentami będą eksperci z naszej kancelarii: dr Marek Świątkowski, Paweł Lewandowski, Daniel Chojnacki, Paweł Paradowski oraz Igor Barcew.

  cały tekst

 • Warsztaty "Podatki – jakie zmiany czekają firmy farmaceutyczne w 2012 roku"

  08.12.2011 8 grudnia w Hotelu Hyatt w Warszawie odbędą się warsztaty pt. "Podatki – jakie zmiany czekają firmy farmaceutyczne w 2012 roku". Nasza kancelaria jest partnerem merytorycznym wydarzenia, a prelekcje poprowadzą eksperci - Izabela Prokofi, Tax Manager i Krzysztof Dyba, Tax Manager.

  cały tekst

 • Konferencja "Italy&Poland: Building Together"

  01.12.2011 1 grudnia w Hotelu Sofitel w Warszawie odbędzie się konferencja pt. "Italy&Poland: Building Together". W czasie spotkania eksperci z DZP zaprezentują tematy - "Zamówienia publiczne w dziedzinie infrastruktury w Polsce" Marcin Krakowiak, Szef Praktyki Infrastruktury i Energetyki oraz "PPP i zamówienia publiczne w Polsce" Domenico Di Bisceglie, Specjalista ds. Inwestycji Włoskich.

  cały tekst

 • Konferencja "Nawigacja i systemy lokalizacyjne GigaCon"

  24.11.2011 24 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja pt. "Nawigacja i systemy lokalizacyjne GigaCon". W czasie spotkania prelekcję pt. "Korzystanie z oprogramowania oraz danych transmisyjnych i lokalizacyjnych – aspekty prawne" poprowadzi Aleksandra Auleytner, Partner w naszej kancelarii.

  cały tekst

 • Konferencja "Reklama leków w świetle nowych regulacji prawnych 2012"

  22.11.2011 W dniach 22-23 listopada w hotelu Hyatt odbędzie się konferencja pt. "Reklama leków w świetle nowych regulacji prawnych 2012. Ustawa refundacyjna, aktualna praktyka GIF, najnowsze orzecznictwo ETS – problemy interpretacyjne". W spotkaniu weźmie udział Izabela Prokofi, Tax Manager w Dziale Doradztwa Podatkowego.

  cały tekst

 • Seminarium "Kontrola w aptece - nowe obowiązki, a dotychczasowa praktyka"

  22.11.2011 22 listopada odbędzie się seminarium pt. "Kontrola w aptece - nowe obowiązki, a dotychczasowa praktyka". Kancelaria DZP jest partnerem merytorycznym tego wydarzenia, a prezentacje w czasie spotkania poprowadzą eksperci z Zespołu Doradztwa dla Branży Farmaceutycznej i Biotechnologii: Michał Czarnuch i Piotr Pawłowski.

  cały tekst

 • Konferencja "Rola firm samorządowych i samorządów w kreowaniu systemu gospodarki odpadami"

  22.11.2011 W dniach 22 - 25 listopada w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2011 oraz Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA. Pierwszego dnia targów odbędzie się konferencja pt. "Rola firm samorządowych i samorządów w kreowaniu systemu gospodarki odpadami w świetle nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach", w czasie której wystąpi Marcin Krakowiak, Partner odpowiedzialny za praktykę infrastrukturalną w naszej kancelarii.

  cały tekst

 • Konferencja "Chiny: strategia rozwoju „Państwa Środka” 
a szanse dla polskiego biznesu i regionów"

  16.11.2011 16 listopada w sali New Connect w budynku Giełdy Papierów Wartościowych odbędzie się konferencja pt. "Chiny: strategia rozwoju „Państwa Środka” 
a szanse dla polskiego biznesu i regionów. 
Nowe podejścia i modele biznesowe". W panelu pt. "W poszukiwaniu nowych, skutecznych modeli współpracy z Chinami. Jakie strategie sukcesu?" weźmie udział Marcin Krakowiak, Partner w naszej kancelarii.

  cały tekst

 • XI Europejska Konferencja Corporate Governance

  15.11.2011 15 listopada odbędzie się XI Europejska Konferencja Corporate Governance. W komitecie honorowym spotkania zasiada m.in. prof. Grzegorz Domański. Konferencja jest okazją do wymiany poglądów środowiska związanego z nadzorem korporacyjnym na poziomie międzynarodowym. Przewodniczącym Komitetu Honorowego XI Europejskiej Konferencji Corporate Governance jest dr Ludwik Sobolewski, prezes GPW, organizator Konferencji.

  cały tekst

 • Konferencja "Umowy dystrybucyjne w obrocie krajowym i zagranicznym"

  15.11.2011 W dniach 15-16 listopada w hotelu Polonia Palace w Warszawie odbędzie się konferencja "Umowy dystrybucyjne w obrocie krajowym i zagranicznym". W czasie wydarzenia prelekcję pt. "Wpływ nowych regulacji EU na rynek motoryzacyjny" poprowadzi dr Marlena Wach, Senior Associate w naszej kancelarii.

  cały tekst

 • IV Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2011

  09.11.2011 W dniach 9-10 listopada odbędzie się IV Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie. Pierwszego dnia Forum zapraszamy na konferencję pt. "Instrumenty wsparcia rozwoju przedsiębiorczości, zachęty inwestycyjne oferowane na poziomie regionu i kraju" inaugurującą działalność Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) w województwie łódzkim. W wydarzeniu weźmie udział Małgorzata Wężyk, Senior Associate w naszej kancelarii, która poprowadzi prezentację pt."Bariery prawne i podatkowe przy planowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych - sposoby ich minimalizowania i pokonywania".

  cały tekst

 • Konferencja "Rodzaje i formy umów na rynku energetycznym i gazowym"

  08.11.2011 W dniach 8-9 listopada w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się konferencja pt. "Rodzaje i formy umów na rynku energetycznym i gazowym". W czasie wydarzenia prezentację pt. "Podstawowe założenia prawa energetycznego, regulacji i dyrektyw w obszarze sprzedaży energii" wygłosi Katarzyna Radzewicz, Senior Associate w naszej kancelarii.

  cały tekst

 • Konferencja "Wyroby Medyczne – nowy ład prawny a praktyka"

  08.11.2011 W dniach 8-9 listopada w hotelu Hyatt odbędzie się konferencja pt. "Wyroby Medyczne – nowy ład prawny a praktyka". W czasie spotkania prelekcje wygłoszą specjaliści z Zespołu Doradztwa dla Branży Farmaceutycznej i Biotechnologii - Michał Czarnuch, Piotr Pawłowski i Tomasz Kubicki.

  cały tekst

 • Kongres Kolejowy 2011

  07.11.2011 7 listopada w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się Kongres Kolejowy 2011. W czasie sesji "Kolej i samorząd: Czy samorządy staną się realnymi gospodarzami kolei pasażerskich w Polsce?" wystąpi Marcin Krakowiak, Partner odpowiedzialny za praktykę infrastrukturalną w naszej kancelarii.

  cały tekst

 • Seminarium "Uwarunkowania prawne GIS"

  27.10.2011 27 października w Centrum Promocji Informatyki w Warszawie odbędzie się seminarium pt. "Uwarunkowania prawne GIS". W czasie spotkania Aleksandra Auleytner, Partner w DZP zaprezentuje tematy: "Dzieło kartograficzne i jego ochrona na gruncie prawa autorskiego oraz ustawy o ochronie baz danych", "Utwór kartograficzny w Internecie – korzystanie i ochrona" oraz "Ochrona utworu kartograficznego w orzecznictwie sądów polskich – przegląd orzecznictwa".

  cały tekst

 • Konferencja "Technologie w medycynie" - 27 października 2011

  27.10.2011 27 października w Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji pt. "Technologie w medycynie". W czasie spotkania prelekcję pt. "Świadczenie komercyjnych usług zdrowotnych w gospodarce finansowej szpitala, który zawarł kontrakt z NFZ" wygłosi Piotr Pawłowski, Adwokat, Associate w naszej kancelarii.

  cały tekst

Bądź na bieżąco z DZP