Gdzie znajdę przystępnie podane, różnorodne informacje prawne?

Centrum prasowe DZP.

Narodziny Firmy Rodzinnej - jak mądrze zaplanować sukcesję

13.04.2017

Autorzy:
Piotr Andrzejczak
Joanna Wierzejska
Grzegorz Sprawka
Jacek Stokłosa
Jakub Wieszczeczyński

Serdecznie polecamy najnowszą książkę wydaną przez Instytut Biznesu Rodzinnego, której mamy przyjemność być patronem i współautorem. "Narodziny Firmy Rodzinnej" to kompendium wiedzy na temat operujących w Polsce firm rodzinnych i sukcesji. Redaktorzy opracowania - Adrianna Lewandowska (IBR), Piotr Andrzejczak (DZP) i Maciej Stradomski (CMT Advisory) - skupili wokół siebie zespół ekspertów z dziedziny prawa, finansów, psychologii i doradztwa strategicznego.

Swoją wiedzą podatkową i prawną związaną z formami prowadzenia działalności, sprzedażą firmy i dziedziczeniem, podzielili się nasi specjaliści: Piotr AndrzejczakGrzegorz SprawkaJacek StokłosaJoanna Wierzejska oraz Jakub Wieszczeczyński,. Dzięki temu udało się stworzyć poradnik, w którym przedsiębiorcy, pracownicy i rodziny biznesowe znajdą informacje przygotowane specjalnie dla nich.

IBR ksiazka

Czytelnika przez książkę prowadzi rodzina Kaczmarków-Nowaków, która przechodzi przez różne etapy rozwoju, spotyka się z dylematami i przeszkodami, zarówno biznesowymi, jak i emocjonalnymi. Cechuje ich wielopokoleniowość, przywiązanie do wartości, niezwykła pasja i zaangażowanie, dzięki którym osiągają sukcesy, a przy wsparciu ekspertów - pokonują największe trudności i konflikty.

Książkę można kupić w księgarni Instytutu Biznesu Rodzinnego: http://ksiegarnia.ibrpolska.pl/kategoria/sukcesja/narodziny-firmy-rodzinnej

Tymczasem zachęcamy do pobrania darmowego fragmentu książki: http://www.ibrpolska.pl/wp-content/uploads/2017/04/narodziny-firmy-rodzinnej-R1.pdf 

Bądź na bieżąco z DZP