Filip Krężel

Senior Associate

+48 71 712 47 07     Filip.Krezel@dzp.pl
  • Doradca dla spółek, ich udziałowców oraz członków zarządów w zakresie prawa gospodarczego, zasad dotyczących ładu korporacyjnego, jak również w zakresie sporów korporacyjnych.
  • Doradca przy transakcjach fuzji i przejęć, restrukturyzacjach i projektach joint-venture. Posiada bogate doświadczenie na wszystkich etapach tego typu projektów, w tym w zarządzaniu badaniami typu due diligence oraz w negocjowaniu umów transakcyjnych po obu stronach procesu oraz ubezpieczycieli, również w zakresie ubezpieczenia W&I.
  • Specjalista w zakresie prawa umów handlowych oraz prawie sportowym. W tym zakresie doradza głównie klientom z sektorów motoryzacyjnego oraz IT, jak również świadczy usługi doradztwa dla siatkarzy oraz agencji siatkarskich.
  • Filip regularnie uczestniczy w konferencjach na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym, w tym organizowanych przez International Bar Association. Ponadto, interesuje się arbitrażem (uczestnik konkursu Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot w Wiedniu) oraz mową oratorską (wyróżniony w Lokalnym Konkursie Krasomówczym we Wrocławiu).
  • Członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu.

artykuły powiązane

Następna

Bądź na bieżąco z DZP