Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Sukces Praktyki Podatkowej DZP w rankingu Dziennika Gazety Prawnej

11.03.2014

Praktyka Podatkowa kancelarii Domański Zakrzewski Palinka znalazła się po raz kolejny w gronie laureatów VIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych. DGP przyznawało wyróżnienia w 3 kategoriach – najskuteczniejsza firma doradztwa podatkowego, najlepsza firma oraz najlepszy doradca podatkowy.

Praktyka Podatkowa DZP w kategorii firm średnich otrzymała tytuł najskuteczniejszej oraz uplasowała się na trzeciej pozycji wśród najlepszych firm. W pierwszej trójce najlepszych doradców podatkowych, w dziedzinie podatków dochodowych, znalazł się Krzysztof Dyba, Senior Tax Manager.

jw-anJest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ honoruje pracę całego zespołu Praktyki. To tym większy sukces z uwagi na to, iż udało się go osiągnąć w niecałe 4 lata od powstania Praktyki Podatkowej w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka komentuje Artur Nowak, Parter w Praktyce Podatkowej DZP.

Czołowe pozycje rankingowe potwierdzają ugruntowaną pozycję kancelarii na rynku usług doradztwa podatkowego, a sukces ten jest wynikiem współpracy oraz zaangażowania wszystkich członków zespołu nakierunkowanego na skuteczność i rozwiązywanie problemów naszych klientów. Za ten wyjątkowy sukces dziękujemy więc przede wszystkim naszym klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem powierzając nam swoje najbardziej skomplikowane sprawy wyjaśnia Joanna Wierzejska, Tax Partner i Szef Praktyki.

Bądź na bieżąco z DZP