Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Compliance – bardziej kompleksowo

13.02.2015

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy specjalną podstronę poświęconą ważnemu i coraz bardziej popularnemu zagadnieniu compliance - www.dzp.pl/compliance.

Z uwagi na to, że przedsiębiorcy zwracają coraz większą uwagę na zbudowanie skutecznego systemu zgodności, który zapewni im spójność prowadzonych działań z lokalnymi i międzynarodowymi wymaganiami prawnymi, a niejednokrotnie także z wytycznymi narzucanymi przez spółki-matki w ramach organizacji korporacyjnych, podeszliśmy do tematu systematycznie i przekrojowo. Oferujemy bowiem doradztwo w ramach 12 specjalizacji prawa dla firm reprezentujących większość branż.

Zespół specjalistów, którego pracami kierują dr Anna Partyka-Opiela i dr Joanna Schubel, od wielu lat doradza klientom we wszelkich aspektach problematyki compliance. Na www.dzp.pl/compliance oprócz opisu zakresu działalności, znajdą Państwo również publikacje poświęcone tej tematyce, oraz warsztaty i konferencje, na których mogą Państwo nas spotkać. Na bieżąco będziemy uzupełniać treści na podstronie, dlatego już dzisiaj zachęcamy do zapoznania się z jej zawartością.

Zapraszamy do odwiedzenia www.dzp.pl/compliance.

Bądź na bieżąco z DZP