Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Wzmacniamy zespół doradztwa dla sektora energetycznego

02.04.2017

Miło nam poinformować, iż z początkiem kwietnia do grona Partnerów naszej kancelarii dołączył Rafał Hajduk. Rafał będzie kierował zespołem doradztwa dla sektora energetycznego, który działa w ramach Praktyki Infrastruktury i Energetyki prowadzonej przez Marcina Krakowiaka. Wraz z Rafałem do Praktyki dołączył Grzegorz Filipowicz, Senior Associate, a także prawnicy na stanowisku Associate: Natalia Jankowska, Anna Konopka oraz Mateusz Koszel. Nowi członkowie zespołu łączą siły z Partnerem Pawłem Grzejszczakiem, uznanym ekspertem w zakresie doradztwa prawnego dla sektora energetycznego.

Rafał przez ostatnie 20 lat pracował niemal wyłącznie na rzecz branży energetycznej. Do marca 2017 był Partnerem odpowiedzialnym za praktykę energetyczną w warszawskim biurze kancelarii Norton Rose Fulbright. Jest rekomendowany jako leading individual lawyer oraz key individual lawyer w dziedzinie energii w rankingach Chambers and Partners, Legal 500 EMEA, IFLR1000, Best Lawyers oraz Who is Who Legal. Ponadto, jest laureatem nagrody International Law Office Client Choice Award za lata 2012, 2014, 2015 i 2016 w kategorii energii i zasobów naturalnych w Polsce. 

Rafał jest także oficjalnym polskim doradcą prawnym European Federation of Energy Traders, a także autorem wielu publikacji z zakresu regulacji sektora energetycznego oraz inwestycji w tym sektorze.

Tutaj znajdą Państwo szczegółowy opis naszego zespołu.

Bądź na bieżąco z DZP