Jakie szanse wdrożenia ma mój innowacyjny projekt?

DZP Future wspiera program #StartUP Małopolska

DZP Future wspiera program #StartUP Małopolska

17.11.2020

Eksperci DZP Future: Maciej Zajda, Paweł Gruszecki oraz Michał Przychoda zostali mentorami w programie #StartUP Małopolska, w ramach którego zapewnią wsparcie merytoryczne uczestnikom. Program, będący inicjatywą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, skierowany jest dla młodych startupów i firm z sektora MŚP z województwa małopolskiego, działających na rynku nie dłużej niż 3 lata.

Program #StartUP Małopolska rozpoczyna się od warsztatów przedakceleracyjnych, podczas których definiowane są obszary działalności wymagające optymalizacji. Uczestnicy programu wezmą udział w dobranych do ich potrzeb szkoleniach oraz indywidualnych sesjach mentoringowych, a ponadto każdy ze startupów objęty będzie opieką menedżera akceleracji, który na podstawie warsztatów z zespołem i kompleksowej analizy, opracuje dedykowany program rozwoju. Firmy będą mieć także możliwość wzięcia udziału w wybranych przez siebie wydarzeniach branżowych odbywających się w Polsce. 

Program #StartUP Małopolska jest realizowany w ramach projektu „Startupowa Małopolska – wsparcie przedsiębiorczości w regionie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Operatorem programu na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego jest Rebels Valley, z którą w lutym br. DZP Future nawiązało współpracę. Wsparcie w ramach programu będzie realizowane od listopada 2020 r. do lutego 2021 r.

Więcej informacji o programie znajdą Państwo na stronie startup.malopolska.pl.

Bądź na bieżąco z DZP