Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

DZP doradcą JOYSONQUIN przy budowie nowej fabryki w Wałbrzychu

22.11.2021

Kancelaria DZP doradzała spółce JOYSONQUIN Automotive Systems Polska w przygotowaniu oraz negocjacji warunków umowy zawartej z Atlas Ward Polska dotyczącej budowy nowego zakładu produkcyjnego.

Inwestycja powstaje na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park”, a prace związane z jej budową mają zakończyć się w II kwartale 2022 r. W fabryce będą produkowane detale do drzwi i kokpitów, które trafią do aut takich marek, jak Mercedes, BMW czy Audi. Projekt przewiduje powstanie nie tylko budynku produkcyjno-magazynowego, ale także wszelkich pomieszczeń biurowych i socjalnych. Wartość projektu opiewa na kwotę 120 mln złotych.

Z ramienia DZP klientowi doradzali specjalizujący się w inwestycjach infrastrukturalnych prawnicy z Praktyki Infrastruktury i Energetyki: Tomasz Darowski, Partner, Kamil Pociecha, Senior Associate, Michał Przychoda, Senior Associate oraz Joanna Zbyszyńska, Associate, a także prawnicy z zespołu ubezpieczeń: Julita Zimoch-Tuchołka, Partner oraz Joanna Schubel, Senior Associate.

Bądź na bieżąco z DZP