Jak łączyć potencjał i doświadczenie?

DZP doradzało TenderHut przy debiucie na Rynku Głównym GPW

DZP doradzało TenderHut przy debiucie na Rynku Głównym GPW

14.11.2022

DZP doradzało TenderHut w procesie dopuszczenia i wprowadzenia akcji na Rynek Główny Giełdy Papierów Wartościowych.

Nasz klient zadebiutował na Rynku Głównym Giełdy Papierów Wartościowych z wyceną akcji wynoszącą 44 zł. Biorąc pod uwagę, że debiut TenderHut na NewConnect miał miejsce pod koniec kwietnia 2021 r., to tak szybki awans na GPW zasługuje na szczególne uznanie. Potwierdza to też fakt, że grupa kapitałowa TenderHut jest jedną z najprężniej rozwijających się spółek IT w Polsce. Choć działa w ramach kilku segmentów, główną specjalizacją spółki są projektowanie i rozwijanie systemów informatycznych oraz usługi outsourcingowe IT.

DZP wspierało TenderHut w całym procesie dopuszczenia i wprowadzenia akcji na główny parkiet GWP – od przygotowania prospektu i pełnej dokumentacji, przez przeprowadzenie badania due diligence, aż po reprezentację w postępowaniu o zatwierdzenie prospektu przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Klientowi doradzał Maciej Zajda, Senior Associate wspierany przez Macieja Goszczyka, Counsel, Margaritę Kobojek, Associate, i Izabelę Kręgiel z Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych.

Bądź na bieżąco z DZP