Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

W ramach międzynarodowego zespołu koordynowanego przez Jones Day, doradzaliśmy IMCD N.V., czołowemu dostawcy specjalistycznych produktów chemicznych i dodatków funkcjonalnych do żywności w Polsce, w nabyciu 90% udziałów w spółce O&3 Limited.

O&3 Limited jest wiodącym dostawcą specjalistycznych składników naturalnych na światowe rynki kosmetyków i środków higieny osobistej. Spółka może się pochwalić się szerokim i zróżnicowanym portfelem klientów, od znanych, światowych marek po producentów i sprzedawców detalicznych.

Oba podmioty biorące udział w transakcji łączy jednak nie tyko obszar działania dostawców i klientów, ale także kultura organizacyjna oraz dalsze cele rozwojowe.

Zakres prac DZP obejmował badanie prawne due diligence oraz doradztwo transakcyjne. Klientowi doradzał multidyscyplinarny zespół koordynowany przez Sylwię Kucę i Bartosza Marcinkowskiego, Partnerów z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, wspieranych przez: Huberta Kawałka i Mateusza Jankowskiego, Associates z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, Annę Partykę-Opielę, Partner i Marię Papis, Associate z zespołu compliance, a także Karolinę Kulikowską-Gruszecką, Senior Associate z Praktyki IP&TMT.

Bądź na bieżąco z DZP