Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

X Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

20.03.2023

Autorzy:

Piotr Andrzejczak
Joanna Wierzejska
Grzegorz Sprawka
Jakub Wieszczeczyński

Praktyka:

Podatki
Prawo Spółek, Fuzje i Przejęcia

Specjalizacje:

Prawo podatkowe
Prawo spółek

Właściciele największych polskich i międzynarodowych firm rodzinnych po raz kolejny będą mieli okazję do dyskusji o tym, jak radzić sobie z wyzwaniami przedsiębiorczości rodzinnej, jak budować długowieczność firmy i jak dbać o dobre w niej relacje.

X edycja Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych, którego Partnerem merytorycznym jest nasza kancelaria, odbędzie się w dniach 20-21 marca. Temat przewodni tegorocznego wydarzenia nawiązuje do niedawno uchwalonej ustawy mającej na celu ułatwienie procesu sukcesji w polskich firmach rodzinnych: „Fundacja rodzinna – między nadzieją a rzeczywistością”.

W trakcie dwóch dni prezentacji i sesji warsztatowych zaproszeni prelegenci poruszą istotne dla każdej firmy rodzinnej tematy, takie jak strategia rozwoju, planowanie i wdrażanie sukcesji oraz komunikacja międzypokoleniowa.

Podczas pierwszego dnia kongresu nasi eksperci podzielą się swoimi przemyśleniami na temat nowego rozwiązania sukcesyjnego jakim jest fundacja rodzinna.

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby, którym zależy na budowaniu długowiecznego biznesu rodzinnego oraz zabezpieczeniu jego majątku.

Wszystkie informacje dotyczące kongresu, w tym pełna agenda i formularz rejestracyjny, dostępne są na stronie organizatora – Instytutu Biznesu Rodzinnego.

Bądź na bieżąco z DZP