Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XIII Kongres Kolejowy

15.11.2023

Autorzy:

Dr Wojciech Hartung
Dr Tomasz Zielenkiewicz

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Transport

Kongres Kolejowy, którego partnerem merytorycznym już tradycyjnie jest DZP, to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży kolejowej. Wydarzenie organizowane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR, magazyn „Rynek Kolejowy” oraz Forum Kolejowe – Railway Business Forum co roku gromadzi kilkuset uczestników ze świata polityki, samorządu, nauki, biznesu i przemysłu.

Tegoroczna edycja odbędzie się 15 listopada w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Podczas wydarzenia nie zabraknie wystąpień ekspertów DZP.

Tomasz Zielenkiewicz, Senior Associate z Praktyki Infrastruktury i Energetyki, weźmie udział w debacie „Czy można przyspieszyć wzrost przewozów pasażerskich”, w trakcie której przedstawiciele m.in. sektora transportowego będą dyskutowali o podstawowych elementach zwiększających zainteresowanie klienta koleją, a także o tym, czy obecna współpraca kolei i transportu miejskiego jest wystarczająca. Zastanowią się również, jak nie stracić pasażerów podczas modernizacji sieci kolejowej oraz jaki wpływ na jakość obsługi podróżnych mają nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Z kolei podczas panelu „Czy powinniśmy mocniej chronić rynek inwestycji?”, w którym weźmie udział Wojciech Hartung, Counsel z Praktyki Infrastruktury i Energetyki, poruszone zostaną m.in. kwestie dotyczące dostępu państw spoza UE i NATO do infrastruktury krytycznej, sensowność certyfikacji wykonawców w świetle zaproponowanego projektu ustawy oraz sposobów ochrony rynku stosowanych przez inne kraje.

Szczegóły dotyczące wydarzenia, pełny program oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP