Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Webinar: „Sygnaliści w praktyce – jak skutecznie przygotować się na nowe regulacje?”

08.04.2024

Autorzy:

Dr Anna Hlebicka-Józefowicz
Gniewomir Wycichowski-Kuchta

Praktyka:

Doradztwo Regulacyjne, Legislacja i Compliance

Specjalizacje:

Doradztwo regulacyjne i legislacja
Doradztwo regulacyjne dla instytucji finansowych
Compliance

W związku z trwającymi pracami nad projektem ustawy dotyczącej ochrony sygnalistów, która ma wejść w życie jeszcze w tym roku, podmioty zatrudniające powyżej 50 pracowników będą musiały dostosować wewnętrzne procedury do nowych obowiązków wynikających z procedowanych regulacji. Jednym z nich jest wdrożenie systemu whistleblowingowego.

Praktyczne aspekty dostosowania się do nowych wymogów będą przedmiotem webinarium organizowanego przez wydawnictwo Wolters Kluwer pt. „Sygnaliści w praktyce – jak skutecznie przygotować się na nowe regulacje?”.

Podczas spotkania Anna Hlebicka-Józefowicz, Partner oraz Gniewomir Wycichowski-Kuchta, Associate z Praktyki Doradztwa Regulacyjnego, Legislacji i Compliance opowiedzą kiedy można spodziewać się wejścia w życie nowych przepisów, jakie obowiązki wynikają z projektu ustawy oraz  w jaki sposób już teraz się do nich przygotować.

Eksperci DZP podpowiedzą, jak stworzyć system zgłaszania whistleblowing, aby był skutecznym narzędziem do zapobiegania nieprawidłowościom oraz źródłem cennych informacji pomagających w budowaniu kultury odpowiedzialności w organizacji. Podzielą się również swoim doświadczeniem na temat dobrych praktyk rynkowych oraz głównych wyzwań związanych z wdrożeniem efektywnego systemu.

Webinar odbędzie się 8 kwietnia o godz. 14:00.

Więcej informacji i zapisy na stronie organizatora.

 

Bądź na bieżąco z DZP