Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

W dniach 13-15 maja w Katowicach będzie miał miejsce V Europejski Kongres Gospodarczy - trzydniowy cykl debat i spotkań z udziałem 6 tys. gości z Polski i z innych krajów europejskich. Nasza kancelaria jest Partnerem tego wydarzenia. 

W blisko 100 sesjach bierze udział kilkuset panelistów. Z ramienia naszej kancelarii w panelach dyskusyjnych będą brali udział: dr hab. Marcin Matczak (panel "Polityka lekowa. Niekończąca się historia trudnych wyborów"), Marcin Krakowiak (panel "Gospodarka odpadami"), dr Marek Świątkowski (panel "Zarządzanie. Restrukturyzacja") oraz Tomasz Darowski (panel "Sektor budowlany w Polsce").

Co roku na Europejskim Kongresie Gospodarczym goszczą komisarze unijni, premierzy państw europejskich i przedstawiciele polskiego rządu. Każdy Kongres to spotkanie najważniejszych postaci świata polityki, biznesu, nauki i ekonomii. Tematyka sesji, debat i spotkań obejmuje najbardziej istotne kwestie dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy. Wydarzenia Kongresu relacjonuje co roku kilkuset dziennikarzy. Moderatorami sesji i debat są znani publicyści gospodarczy.

Wiecej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.eecpoland.eu/

Bądź na bieżąco z DZP