Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Compliance - narzędzie zarządzania ryzykiem i reputacją

07.04.2016

Autorzy:

Dr Hanna Gajewska-Kraczkowska
Dr Anna Partyka-Opiela

Specjalizacje:

Compliance

banner

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z KONFERENCJI

Cel, jaki sobie postawiliśmy

W trakcie konferencji omówimy zagadnienia związane z compliance z punktu widzenia obowiązujących przepisów prawa oraz planowanych zmian legislacyjnych. Odpowiemy też na pytanie, czy zarządzanie zgodnością ma związek z kwestiami komunikacyjnymi i reputacyjnymi.

Konferencja będzie doskonałą okazją do dyskusji o praktycznych aspektach posiadania systemów compliance i procedur kryzysowych w przedsiębiorstwach oraz sposobów ich wprowadzania.

Goście, których zaprosiliśmy

Swoimi doświadczeniami związanymi z compliance podzielą się z nami przedstawiciele środowiska akademickiego, administracji rządowej, organów ścigania, a także praktycy z największych firm działających na polskim rynku. O zagadnieniach związanych z zarządzaniem reputacją i komunikacją w compliance oraz zagrożeniach wynikających z ich braku opowiedzą konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w komunikacji kryzysowej, a także przedstawiciele biznesu i mediów.

Dla kogo przygotowaliśmy to spotkanie

Spotkanie kierujemy do kadry zarządzającej spółek Skarbu Państwa oraz sektora prywatnego. Jako organizatorzy rezerwujemy sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń.

Udział w spotkaniu będzie możliwy tylko po zarejestrowaniu się na podstawie imiennego zaproszenia.

Prezentacja raportu

Podczas konferencji zaprezentujemy przygotowany przez DZP i Lighthouse Consultants raport na temat przestępczości gospodarczej, zawierający dane o postrzeganiu compliance oraz komunikacji w zarządzaniu zgodnością wśród kadry zarządzającej największych spółek.

Bądź na bieżąco z DZP