Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

W dniach 3-4 kwietnia w hotelu IBB Andersia Hotel w Poznaniu odbędzie się IV Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Dwa pokolenia - Dwa Światy". Instytut Biznesu Rodzinnego (IBR) stworzył platformę wymiany profesjonalnej wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem rodzinnym, a nasza kancelaria po raz kolejny jest Partnerem Merytorycznym tego wydarzenia.

Drugiego dnia kongresu zapraszamy na dwa panele z udziałem ekspertów z naszej kancelarii:

  • Piotr Andrzejczak, Partner w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, oraz Joanna Wierzejska, Partner w Praktyce Podatkowej, poprowadzą panel "Nowe wyzwania prawne dla firm rodzinnych w roku 2017 - jak bezpiecznie prowadzić firmę rodzinną w zmieniającym się otoczeniu prawnym i podatkowym", a
  • Anna Partyka-Opiela, specjalizująca się w tematyce compliance, i Bartosz Marcinkowski, ekspert w zakresie ochrony danych osobowych, podczas sesji warsztatowej podejmą temat "Zarządzanie ryzykiem prawnym i compliance jako element ładu rodzinnego". Wśród problemów poruszanych w trakcie warsztatów znajdą się m.in.:
    - oblicza ryzyka prawnego w firmie rodzinnej,
    - zmieniające się otoczenie prawne - nowe zagrożenia i ryzyka związane z odpowiedzialnością za kierowanie i nadzór nad spółką rodzinną,
    - zwiększone uprawnienia służb i większe możliwości w zakresie ścigania karnego,
    - efektywne narzędzia zarządzania ryzykiem prawnym w ramach budowania zasad ładu rodzinnego w firmie rodzinnej.

Program rokrocznie przygotowywany jest z myślą o potrzebach firm rodzinnych w nadchodzącym roku. Przedsiębiorcy uchylają rąbka tajemnicy sukcesu własnego i firmy, naukowcy prezentują najnowsze odkrycia i pokazują przewagi a zagraniczni goście, pokazują jak firmy rodzinne z ich regionu radzą sobie z problemami.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie organizatora: http://kongresfirmrodzinnych.pl/

Bądź na bieżąco z DZP