Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Eksperci o roszczeniach reprywatyzacyjnych - debata kancelarii Wardyński i Wspólnicy

06.12.2012

Specjalizacje:

Reprywatyzacja

6 grudnia Lech Żyżylewski, ekspert w zakresie reprywatyzacji oraz Szef Praktyki Nieruchomości w naszej kancelarii, wziął udział w debacie pt. "Roszczenia reprywatyzacyjne – hamulec gospodarki czy szansa na rozwój?", którą zorganizowała kancelaria Wardyński i Wspólnicy. Lech Żyżylewski wypowiadał się w panelu "Perspektywy dochodzenia roszczeń reprywatyzacyjnych (na przykładach gruntów warszawskich, nieruchomości rolnych i przemysłowych) i wpływ tych roszczeń na prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce".

Spotkanie otworzył mec. Tomasz Wardyński, a debatę rozpoczął mec. Wiesław Szczepiński, który opowiedział o szansach i barierach związanych z reprywatyzacją sądową i administracyjną po 1990 roku.

W panelu, poza Lechem Żyżylewskim, udział wzięli: Marcin Bajko i Jakub Rudnicki z Biura Gospodarki Nieruchomościami Urzędu m.st. Warszawy, Rafał Rostkowski z Departamentu Orzecznictwa I (ds. reprywatyzacji) Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, mec. Adam Starczewski oraz Janusz Kraszewski z Grupo Lar Real Estate Polonia. Dyskusję prowadził i moderował mec. Krzysztof Wiktor.

Zachęcamy do przeczytania relacji z debaty, która została zamieszczona 10 grudnia 2012 r. w dzienniku RzeczpospolitaGospodarka nie może dusić się od roszczeń reprywatyzacyjnych.

Bądź na bieżąco z DZP