Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

 • Warsztaty "Skuteczne przeprowadzanie inwestycji w linie wysokiego napięcia"

  12.12.2013 W dniach 12-13 grudnia w Hotelu Marriott w Warszawie odbędą sie warsztaty "Skuteczne przeprowadzanie inwestycji w linie wysokiego napięcia". Pierwszego dnia prezentację pt. "Spełnianie wymagań dotyczących ochrony przed polami elektromagnetycznymi" poprowadzi Daniel Chojnacki, Counsel, ekspert w zakresie ochrony środowiska w kancelarii DZP.

  cały tekst

 • Konferencja "Pharmaceutical Law Summit"

  10.12.2013 W dniach 10-11 grudnia w Hotelu Courtyard by Marriott odbędzie się konferencja "Pharmaceutical Law Summit. Razem o prawie by lepiej wspomagać biznes farmaceutyczny".

  cały tekst

 • Warsztaty "Umowy FIDIC - praktyka i kwestie sporne"

  09.12.2013 W dniach 9-10 grudnia w Warszawie odbędzie się 2. edycja warsztatów "Umowy FIDIC - praktyka i kwestie sporne". Drugiego dnia spotkania prezentację pt. "Wypowiedzenie/odstąpienie od kontraktu w świetle warunków kontraktowych FIDIC oraz przepisów prawa polskiego" poprowadzą Tomasz Darowski, Partner i Jerzy Sawicki, Senior Associate w Praktyce Infrastruktury i Energetyki kancelarii DZP.

  cały tekst

 • Konferencja "Ekspansja zagraniczna polskich firm 2014. Kierunki inwestycji i strategiczne rynki eksportowe"

  05.12.2013 5 grudnia Ministerstwo Gospodarki, ośrodek analityczny THINKTANK oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zapraszają na konferencję "Ekspansja zagraniczna polskich firm 2014. Kierunki inwestycji i strategiczne rynki eksportowe".

  cały tekst

 • Konferencja "Technologie w medycynie" - 28 listopada 2013

  28.11.2013 28 listopada w Radisson Blu Sobieski Hotel w Warszawie odbędzie się konferencja z cyklu Nowoczesna Placówka Medyczna pt. "Technologie w medycynie". Prezentację "Telemedycyna  jako nowy sposób udzielania świadczeń zdrowotnych – szanse i zagrożenia – analiza prawna" poprowadzi Piotr Najbuk, prawnik w Praktyce Life Sciences kancelarii DZP.

  cały tekst

 • Konferencja "Dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne 2013"

  26.11.2013 26 listopada w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa połączona z debatą ekspercką pt. "Dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne 2013". W gronie prelegentów zaproszonych do komentowania jest dr hab. Marcin Matczak.

  cały tekst

 • Konferencja "Pharmacovigilance. Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości prawnej?"

  20.11.2013 Sukces czerwcowej konferencji "Pharmacovigilance i planowane zmiany w prawie farmaceutycznym" skłonił nas do przygotowania kolejnego wydarzenia dotyczącego bezpieczeństwa w przemyśle farmaceutycznym. 20 listopada zapraszamy na konferencję "Pharmacovigilance. Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości prawnej?".

  cały tekst

 • Warsztaty "Gotujemy! Czyli prawo autorskie od kuchni"

  18.11.2013 18 listopada w MiTo art café books w Warszawie odbędą się warsztaty "Gotujemy! Czyli prawo autorskie od kuchni". Jedną z prezentacji - "Prawo autorskie od kuchni", w czasie spotkania poprowadzi Janina Ligner-Żeromska, Partner w Praktyce IP&TMT w kancelarii DZP.

  cały tekst

 • VI Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2013

  13.11.2013 W dniach 13-14 listopada odbedzie się 4. edycja Europejskiego Forum Gospodarczego Łódzkie 2013 "W centrum Polski, w centrum Europy". Nasza kancelaria jest Partnerem Merytorycznym tego wydarzenia, a w salonach branżowych wezmą udział: Katarzyna Radzewicz, Senior Associate w Praktyce Infrastruktury i Energetyki - "Najnowsze zmiany w Prawie energetycznym i oczekiwane kierunki dalszych zmian dla sektora elektroenergetycznego" oraz Michał Czarnuch, Senior Associate w Praktyce Life Sciences - "Nowelizacja Ustawy refundacyjnej".

  cały tekst

 • Warsztaty "Prawo konsumenckie w telekomunikacji - najnowsze zmiany i istniejące problemy"

  13.11.2013 W dniach 13-14 listopada w Hotelu Hyatt w Warszawie odbędą się warsztaty pt. "Prawo konsumenckie w telekomunikacji - najnowsze zmiany i istniejące problemy". Pierwszego dnia prezentację pt. "Zmiany wprowadzane przez najnowszą Dyrektywę Konsumencką w procesie sprzedaży usług telekomunikacyjnych" wygłosi dr Marlena Wach, Senior Associate w Praktyce IP&TMT kancelarii DZP.

  cały tekst

 • Seminarium "Jak skutecznie argumentować w sporach o reklamę w branży regulowanej – case studies"

  24.10.2013 24 października w hotelu Intercontinental w Warszawie odbędzie się seminarium pt. "Jak skutecznie argumentować w sporach o reklamę w branży regulowanej". Nasza kancelaria jest, wraz z wydawnictwem C.H. Beck oraz redakcją Monitora Prawniczego, organizatorem tego wydarzenia. W czasie spotkania prelekcje poprowadzą eksperci z Praktyki Life Sciences - dr hab. Marcin Matczak, Michał Czarnuch, dr Anna Partyka-Opiela i Tomasz Kubicki.

  cały tekst

 • Konferencja "IT Security Trends"

  24.10.2013 28 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja pt. "IT Security Trends". W czasie spotkania Jakub Kubalski, Associate w Praktyce IP&TMT, przedstawi temat "BYOD (Bring Your Own Device) – wybrane zagadnienia prawne".

  cały tekst

 • IX Forum Rynku Zdrowia

  22.10.2013 W dniach 22-23 października w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się 9. edycja Forum Rynku Zdrowia. Drugiego dnia konferencji, w sesji tematycznej "Polityka lekowa" weźmie udział dr hab. Marcin Matczak, Szef Praktyki Life Sciences w kancelarii DZP.

  cały tekst

 • Kongres Infrastruktury Polskiej

  17.10.2013 17 października w Hotelu Radisson Blu w Warszawie odbędzie się Kongres Infrastruktury Polskiej pt. "Infrastruktura dla wzrostu gospodarki". W spotkaniu wezmą udział eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki kancelarii DZP - Marcin Karkowiak - moderator Infrastrukturalnego Panelu Inwestycyjnego oraz Tomasz Darowski - udział w debacie "Jak usprawnić relacje między uczestnikami procesów inwestycji w infrastrukturze?".

  cały tekst

 • 4. Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego

  08.10.2013 W dniach 8-10 października w Sopocie odbędzie się 4. edycja Kongresu Świata Przemysłu Kosmetycznego. W spotkaniu wezmą udział eksperci z kancelarii DZP - Michał Tracz oraz Maciej Żelewski, którzy przedstawią temat "Zarządzanie ryzykami prawnymi w sytuacji niezgodności produktu z nowym rozporządzeniem dotyczącym kosmetyków".

  cały tekst

 • 5. Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego

  08.10.2013 W dniach 8-10 października w Sopocie odbędzie się 5. edycja Kongresu Świata Przemysłu Farmaceutycznego. W spotkaniu wezmą udział Michał Czarnuch i Mateusz Mądry, eksperci z Praktyki Life Sciences w naszej kancelarii, którzy przedstawią tematy: "Założenia do projektu zmian ustawy refundacyjne" i "Nowe regulacje w zakresie zapobiegania wprowadzaniu sfałszowanych produktów leczniczych do łańcucha dystrybucji oraz nadzoru nad bezpieczeństwem".

  cały tekst

 • Konferencja "Rynek finansowy w Polsce – kapitał dla gospodarki"

  07.10.2013 7 października w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się konferencja pt. "Rynek finansowy w Polsce – kapitał dla gospodarki". W sesji "Fuzje i przejęcia. Czy i tym razem kryzys gospodarczy prowokuje ożywienie na tym rynku?" weźmie udział Andrzej Foltyn, Szef Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych w kancelarii DZP.

  cały tekst

 • Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON - 2013

  07.10.2013 W dniach 7-8 października w Poznaniu odbędzie się XVII edycja Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON. W czasie spotkania Krzysztof Fliszkiewicz i Anna Glapa, eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki kancelarii DZP, wystapią z prelekcjami "Projekty PPP w sektorze gospodarki odpadami – na przykładzie budowy instalacji termicznego przekształcania odpadów komunalnych w PPP w modelu opłaty za dostępność – studium przypadku, doświadczenia na przyszłość – perspektywa prawna" oraz "Pozacenowe kryteria oceny ofert  - przykłady rozwiązań w sektorze ochrony środowiska".

  cały tekst

Bądź na bieżąco z DZP