Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Michał Czarnuch i Tomasz Kaczyński w gronie partnerów DZP

01.07.2016

Miło nam poinformować, że 1 lipca do grona Partnerów kancelarii Domański Zakrzewski Palinka, dołączyli Michał Czarnuch i Tomasz Kaczyński, od lat związani z Praktyką Life Sciences.

MC-TK-www

Michał dołączył do naszego zespołu w 2007 r. Doradza w zakresie prawa farmaceutycznego i medycznego, ze szczególnym naciskiem na zagadnienia związane z refundacją oraz finansowaniem świadczeń zdrowotnych. Doradza także w zakresie tworzenia systemów dystrybucji i handlu produktami leczniczymi oraz systemów ochrony zdrowia, włączając w to zagadnienia związane z tworzeniem i restrukturyzacją podmiotów leczniczych, telemedycyną oraz ubezpieczeniami zdrowotnymi.

Tomasz dołączył do nas w 2006 r. Specjalizuje się w zakresie prawa farmaceutycznego - od rejestracji produktów, przez kwestie refundacyjne, zagadnienia wytwarzania i dystrybucji, po prawo reklamy i regulacje badań klinicznych. W swojej pracy, w szczególności koncentruje się na tworzeniu struktur dystrybucyjnych na rynku farmaceutycznym. Doradza także podmiotom działającym na rynku spożywczym we wszelkich kwestiach prawnych związanych z bieżącym funkcjonowaniem.

Michał Czarnuch i Tomasz Kaczyński od lat doradzają w ramach z Praktyki Life Sciences kancelarii DZP. To największy zespół doradzający w kwestiach prawa farmaceutycznego i biotechnologii, prawa antymonopolowego i prawa konstytucyjnego, w Europie Środkowo-Wschodniej. Praktykę prowadzi dr hab. prof. UW Marcin Matczak.

Miło nam również poinformować, że od 1 lipca do grona wspólników kancelarii dołączyli dr Aleksandra Auleytner, Artur Nowak i Joanna Wierzejska.

Bądź na bieżąco z DZP