Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

VECTOR tworzy innowacyjne rozwiązania z globalnym koncernem medialnym

02.10.2018

Kancelaria DZP doradzała trójmiejskiej Grupie VECTOR w procesie utworzenia wspólnego przedsięwzięcia (JV) na rynku telekomunikacyjnym wraz z jednym z największych międzynarodowych dostawców rozwiązań multimedialnych.

Grupa VECTOR jest dynamicznie rozwijającym się europejskim koncernem technologicznym, działającym na rynkach globalnych, w obszarze technologii infrastruktury dostępowej, systemów wymiany danych oraz telemetrii. Wśród jej klientów znajdują się m.in. operatorzy telekomunikacyjni, nadawcy i operatorzy telewizyjni.

Celem podjętej przez strony współpracy ma być tworzenie innowacyjnych rozwiązań umożliwiających dalszy rozwój technologii i infrastruktury szerokopasmowej.

Doradztwo DZP dla Grupy VECTOR obejmowało kompleksową obsługę prawno-podatkową transakcji, w tym w szczególności ustrukturyzowanie transakcji, przygotowanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej, jak również doradztwo w zakresie zgłoszenia koncentracji do UOKiK.

Z ramienia DZP doradzał zespół koordynowany przez Przemysława Furmagę. W skład zespołu wchodzili: Adam Pawlisz, Maciej Wasilewski, Andrzej Dunikowski z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, Jakub Kubalski z Praktyki IP&TMT, Joanna Wierzejska oraz Tomasz Leszczewski z Praktyki Podatkowej, Maciej Żelewski z Praktyki Life Sciences.

 

Bądź na bieżąco z DZP