Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

Połączenie 5 spółek z grupy Dentsu Aegis Network

29.05.2019

Nasza kancelaria doradzała przy połączeniu 5 spółek z grupy Dentsu Aegis Network. Wskutek połączenia spółka Isobar Polska sp. z o.o. przejęła spółki Socialformance sp. z o.o., Socializer S.A., Hypermedia sp. z o.o. i M2.0 sp. z o.o.

W skład holdingu Dentsu Aegis Network w Polsce wchodzi obecnie 10 agencji marketingowych i domów mediowych: Carat, iProspect, Isobar, Mcgarrybowen, Merkle, MKTG, Vizeum, Dentsux, Posterscope i Dentsu.

Isobar jest to globalna agencja marketingowa, która prowadzi działalność w sferze cyfrowej i której klientami są m. in. Coca – Cola, Adidas, Enterprise, P&G, Philips I Huawei.

Doradztwo kancelarii na rzecz Dentsu Aegis Network obejmowało zaplanowanie połączenia i przeprowadzenie całej procedury. Przeprowadzona przez Klienta restrukturyzacja była nieszablonowa, ponieważ obejmowała zwinięcie wielopoziomowej struktury spółek.

Z ramienia DZP doradzał zespół koordynowany przez Przemysława Furmagę. W skład zespołu wchodzili: Maciej Wasilewski i Aleksandra Czarnecka z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, Agata Mierzwa i Justyna Tyc z Praktyki Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych oraz Grzegorz Sprawka z Praktyki Prawa Podatkowego.

 

Bądź na bieżąco z DZP