Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

DZP doradzało Amphenol Technologies Holding w transakcji nabycia spółki El-Cab

22.01.2021

Kancelaria DZP doradzała Amphenol Technologies Holding GmbH w transakcji nabycia 100% udziałów spółki El-Cab sp. z o.o. Kupujący - Amphenol Technologies Holding - należy do międzynarodowej Grupy Amphenol, która prowadzi działalność w zakresie projektowania, produkcji oraz sprzedaży złączy elektrycznych, elektronicznych i światłowodowych, systemów połączeń wzajemnych, anten, czujników oraz specjalistycznych kabli. Nabywana spółka El-Cab zajmuje się produkcją i sprzedażą wiązek kablowych, dystrybucją części i wyposażenia pojazdów oraz związanym z tym serwisem i konserwacją.

Doradztwo DZP dla Amphenol Technologies Holding obejmowało wszelkie aspekty prawa polskiego, w tym przeprowadzenie due diligence, złożenie wniosku do UOKiK, negocjacje warunków transakcji, wparcie przy podpisaniu dokumentacji transakcyjnej i zamknięciu transakcji.

Z ramienia DZP klientowi doradzał zespół koordynowany przez Bartosza Marcinkowskiego. W skład zespołu wchodzili między innymi: Maciej Ciszkiewicz, Michał Kucharski oraz Karolina Pichit z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć oraz Jarosław Łukawski, Marta Balcerowska i Jan Siesicki z zespołu prawa konkurencji.  

Bądź na bieżąco z DZP