Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

Zespół DZP doradzał założycielom i wspólnikom spółki Snap Outdoor sp. z.o.o. przy sprzedaży 80% udziałów na rzecz Enterprise Investors.

Snap Outdoor to dystrybutor odzieży i sprzętu outdoorowego, a także właściciel marki 8a.pl, najpopularniejszego w Polsce sklepu e-commerce dedykowanego aktywnej turystyce i sportom górskim. Dzięki transakcji i pozyskaniu nowego inwestora Snap Outdoor planuje rozszerzyć swoją działalność w kolejnych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nasze doradztwo obejmowało wszystkie etapy transakcji począwszy od wsparcia w toku badania due diligence, przez przeprowadzenie restrukturyzacji przed transakcją, sporządzenie i wynegocjowanie dokumentacji transakcyjnej, aż po zamknięcie transakcji.

Ze strony DZP klientowi doradzali Piotr Andrzejczak i Jakub Wieszczeczyński, Partnerzy z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć oraz Sonia Ross, Associate.

Wsparcia merytorycznego udzielali także Jarosław Łukawski, Partner z Zespołu Prawa Konkurencji, Łukasz Górzny, Senior Associate z Praktyki Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Grzegorz Sprawka, Senior Tax Manager z Praktyki Podatkowej oraz Wojciech Koczara, Partner z Praktyki Nieruchomości.

Doradcą biznesowym po stronie sprzedających był zespół CMT Advisory, kierowany przez Piotra Stobieckiego i Macieja Zająca.

 

Bądź na bieżąco z DZP