Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

Kancelaria DZP doradzała ARRA GROUP przy transakcji przystąpienia do grupy inwestora strategicznego - TransPharma International BV.

 

Transpharma, będąca częścią Walden Group, dostarcza rozwiązania spedycyjne zgodne z wymogami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej dla branży opieki zdrowotnej i ochrony zdrowia.

 

Nasz klient – ARRA GROUP jest dostawcą usług logistycznych specjalizującym się w transporcie farmaceutyków i innych produktów wymagających kontrolowanych warunków temperaturowych. Firma działa na rynku krajowym i międzynarodowym, a dzięki pozyskaniu nowego inwestora rozszerzy zasięg swoich usług kontynuując tym samym strategię wzrostu.

 

Wspieraliśmy ARRA Group w prawie całym procesie inwestycyjnym, od strukturyzowania transakcji przez negocjacje, aż po współpracę przy sporządzeniu umowy inwestycyjnej, regulującej zasady transakcyjne i współpracę stron po transakcji.

 

Kluczowymi doradcami transakcyjnymi byli Jakub Wieszczeczyński i Klaudia Bartoszyńska-Kwiatkowska, wspierani przez Piotra Andrzejczaka, Ariela Sławińskiego i Zuzannę Popielarz z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, a także Joannę Wierzejską z Praktyki Podatkowej oraz Jarosława Łukawskiego z Zespołu Prawa Konkurencji.

 

Bądź na bieżąco z DZP