Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

DZP doradzało spółce Podobneo w procesie sprzedaży udziałów w LangMedia

22.09.2022

Prawnicy z Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych doradzali przy sprzedaży łącznie 51% udziałów w spółce LangMedia, na rzecz spółki Tutore Poland.

Naszego klienta, Podobneo sp. z o. o., wspieraliśmy w całym procesie transakcyjnym – od przygotowania dokumentacji, przez negocjacje, aż po zamknięcie transakcji.

LangMedia jest jednym z liderów na rynku szkół językowych wspierających naukę online. W swoim portfolio mają takie narzędzia jak platforma językowa eTutor.pl, słownik polsko-angielski i angielsko-polski Diki.pl oraz narzędzia do sprawdzania poprawności językowej Becorrect.com.

Dla spółki Tutore Poland, nabycie udziałów w spółce LangMedia jest kontynuacją obranej strategii, w ramach której rozwija dotychczasowy model nauczania stacjonarnego o naukę online.

Z ramienia DZP klientowi doradzali Maciej Zajda, Senior Associate oraz Katarzyna Biarda, Associate przy wsparciu Macieja Goszczyka, Counsel oraz Tomasza Kalickiego, Senior Associate z Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych.

Bądź na bieżąco z DZP