Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

Wygrana przed WSA – rozstrzygnięcie ws. wiat przystankowych korzystne dla m.st. Warszawy

28.09.2012

Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka, reprezentująca m.st. Warszawę, uzyskała korzystne dla Miasta rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie w postępowaniu o udzielenie koncesji na budowę oraz utrzymanie wiat przystankowych oraz innych elementów wyposażenia w Warszawie (sprawa o sygnaturze VI SA/Wa 1332/12). WSA, do którego skargę wniósł jeden z podmiotów uczestniczących w postępowaniu, przychylił się do argumentacji Miasta i odrzucił skargę w całości. Dzięki temu postępowanie może bez przeszkód zmierzać do zakończenia – termin składania ofert upływa 15 października 2012 r.

Odpowiedź na skargę przygotowali pod kierownictwem prof. Michała Kuleszy, Magdalena Zablocka, Senior Associate oraz Wojciech Hartung, Counsel w kancelarii DZP.

Po wygranej przed Krajową Izbą Odwoławczą w sprawie odwołania na treść SIWZ złożonego przez uczestnika postępowania w projekcie budowy spalarni odpadów w Poznaniu (sygn. akt KIO 1756/12), to już kolejny sukces kancelarii Domański Zakrzewski Palinka w sporach związanych z postępowaniami zamówieniowymi.

Bądź na bieżąco z DZP