Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

Nabycie ZT w Bodaczowie przez Glencore

01.12.2011 Kancelaria doradzała Glencore, jednemu z największych na świecie podmiotów zajmujących się obrotem szeroką gamą towarów i surowców, w projekcie nabycia spółki Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie, połączonego z jednoczesną restrukturyzacją zobowiązań spółki wobec funduszu mezzanine oraz banków.

cały tekst

Negocjacje z gminami w imieniu Energa Oświetlenie

30.09.2011 Kancelaria przeprowadziła audyt prawnych aspektów współpracy pomiędzy przedsiębiorstwem energetycznym, właścicielem infrastruktury oświetleniowej, a jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie oświetlenia dróg, ulic i innych terenów otwartych w kontekście relacji z gminami uczestniczącymi w tzw. Porozumieniu Ciechocińskim.

cały tekst

Wygrany spór Energa-Operator

30.09.2011 Kancelaria reprezentowała spółkę Energa-Operator w sporze z PSE Operator z tytułu opłat przesyłowych. Wartość sporu to ponad 120 mln PLN.

cały tekst

Spalarnia w Poznaniu - PPP - doradztwo dla MRR

31.03.2011 Kancelaria prowadzi doradztwo prawne przy projekcie budowy i eksploatacji instalacji termicznego przekształcania odpadów komunalnych w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego z wykorzystaniem środków unijnych.

cały tekst

Bądź na bieżąco z DZP