Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Webinarium "B2B w trzech odsłonach"

29.11.2023

Autorzy:

Grzegorz Sprawka
Łukasz Górzny
Martyna Gruszka

Praktyka:

IP&TMT
Podatki
Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Specjalizacje:

Prawo własności intelektualnej
Prawo podatkowe
Prawo pracy

Jakie są praktyczne konsekwencje zastosowania niewłaściwej formy umowy B2B? Na co zwrócić uwagę, aby dobrze przygotować się do kontroli organów podatkowych dotyczących tych umów? Jak poprawnie nabywać prawa do utworów stworzonych w ramach umowy o współpracę?

29 listopada podczas webinarium "B2B w trzech odsłonach", zagadnienia te omówią nasi eksperci w zakresie prawa pracy, podatków oraz praw własności intelektualnej, którzy przedstawią multidyscyplinarne podejście do umów o współpracy. 

Łukasz Górzny, Senior Associate z Praktyki Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych porówna umowę B2B z innymi formami zatrudnienia oraz omówi ryzyka związane z ich stosowaniem, jednocześnie podpowiadając, jak prawidłowo kształtować treści umów, aby tych ryzyk uniknąć. 

W drugiej części Grzegorz Sprawka, Partner z Praktyki Podatkowej zaprezentuje podstawy przekwalifikowania form zatrudnienia dla celów podatkowych i podpowie, jak się przygotować na kontrolę organów podatkowych dotyczącą umów B2B. 

Na koniec spotkania Martyna Gruszka, Associate z Praktyki IP&TMT omówi kwestie IP w umowach o współpracy oraz przedstawi modelowe klauzule przenoszące prawa własności intelektualnej, a także poruszy kwestię podpisu elektronicznego w umowach B2B.  

Data: 29 listopada (środa), godz. 10:00-12:00

Miejsce: online, MS Teams

Rejestracja: do 27 listopada, do końca dnia

Cały program spotkania znajduje się w załączonym zaproszeniu. 

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Udział jest możliwy po otrzymaniu potwierdzenia drogą mailową przyjęcia zgłoszenia. 

Bądź na bieżąco z DZP