Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2016

05.12.2016

Autorzy:

Paweł Grzejszczak
Marcin Krakowiak
Katarzyna Kuźma

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Ochrona środowiska
Transport

5 grudnia w Warszawie odbędzie się 2. edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2016, którego tematem przewodnim jest "Państwo - Gospodarka - Bezpieczeństwo. Filary polskiej gospodarki przyszłości". Kancelaria DZP jest Partnerem wydarzenia, a podczas spotkania eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki będą moderowali następujące dyskusje: Paweł Grzejszczak panel pt. "Infrastruktura krytyczna", Marcin Krakowiak panel pt. "Infrastruktura & transport - kolej, drogi, porty, infrastruktura miejska", Katarzyna Kuźma panel pt. "Bezpieczeństwo środowiskowe i ekologiczne". W panelu "AGROSEC: Bezpieczeństwo sektora rolno-spożywczego" weźmie natomiast udział Robert Niczyporuk, Partner w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć.  

Do udziału w Ogólnopolskim Szczycie Gospodarczym w charakterze Prelegentów zapraszani są czołowi przedstawiciele świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu. W ramach tegorocznej edycji Szczytu główny nacisk zostanie położony na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju.

W ramach zaplanowanych debat będą prowadzone dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego), jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego.

Na zakończenie Szczytu odbędzie się uroczysta Gala, podczas której zostaną przyznane nagrody Bursztyn Polskiej Gospodarki 2016 oraz wyróżnienie specjalne w postaci Honorowego Bursztynu Polskiej Gospodarki 2016.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora wydarzenia: http://osg2016.pl

Bądź na bieżąco z DZP