Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

W dniach 10-12 maja odbędzie się IX Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach. Kongres jest trzydniowym cyklem debat i spotkań z udziałem 8000 gości z Polski, krajów europejskich oraz z Azji i Afryki. Podczas tego największego spotkania biznesowego w Europie Centralnej, w blisko 100 sesjach, bierze co roku udział kilkuset panelistów, a uczestnikami Kongresu są komisarze unijni, premierzy państw, przedstawiciele polskiego rządu oraz przedstawiciele biznesu z Polski i ze świata.

Nasza kancelaria, jak co roku, jest partnerem tego wydarzenia, a prawnikami biorącymi udział w dyskusji w panelach będą:

EKG 2017Tematyka sesji, debat i spotkań podczas Kongresu obejmuje najistotniejsze kwestie dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy. Kluczem doboru pozostaje ich znaczenie dla gospodarki i aktualność, a nawet antycypacja zjawisk i trendów dopiero nabierających znaczenia.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, równolegle odbędą się European Start-up Days (11-12 maja) - wydarzenie poświęcone młodej przedsiębiorczości i innowacjom.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie http://www.eecpoland.eu/pl/

Bądź na bieżąco z DZP