Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Next G - konferencja nowego pokolenia sukcesorów

19.10.2017

Autorzy:
Grzegorz Sprawka
Jakub Wieszczeczyński
Stanisław Kastory

Nasi eksperci ponownie będą mieli możliwość opowiedzenia o swoich doświadczeniach sukcesorom – młodym osobom, które obecnie przygotowują się do przejęcia zarządzania w firmach rodzinnych.

W dniach 19-20 października w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja konferencji Next Generation poświęcona zmianom międzygeneracyjnym wśród polskich firm prywatnych. Nasza kancelaria ponownie jest Partnerem tego wydarzenia.

Drugiego dnia konferencji Stanisław Kastory, Associate w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, wygłosi prelekcję pt. "Zdobywanie szczytów - refleksje sukcesora i doradcy". Tego samego dnia, nasi eksperci z Praktyk Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć oraz PodatkowejJakub Wieszczeczyński i Grzegorz Sprawka, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą z zakresu prawnych i podatkowych aspektów dziedziczenia, podczas warsztatów pt. "Testamenty i intercyzy, czyli jakich dokumentów dopilnować, by dziedziczyć z sukcesem."

Next generation to pokolenie sukcesorów, które obecnie przygotowuje się do przejęcia zarządzania w firmach rodzinnych. Wiedząc, jak dużym wyzwaniem jest połączenie życia rodzinnego z biznesem, organizatorzy nazwali główne problemy, z którymi borykają się przyszli sukcesorzy, aby lepiej dopasować do nich konkretne rozwiązania.

Zaproszeni eksperci ze świata nauki i biznesu podpowiedzą uczestnikom jak podjąć właściwą decyzję na temat swojej kariery zawodowej, jak rozwijać firmę w oparciu o nowoczesne technologie czy jak zbudować swój autorytet wśród pracowników. Doradzą także, jak wyjść z firmy nie "wychodząc" z rodziny oraz jak utrzymać dobre relacje w firmie, pracując z rodziną.

Bądź na bieżąco z DZP