Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Komentarz do Dyrektywy 2014/24/UE w spr. zamówień publicznych już w księgarniach

30.10.2015

Autorzy:
Katarzyna Kuźma
Dr Wojciech Hartung
Tomasz Michalczyk
Michał Wojciechowski

Z przyjemnością informujemy, że właśnie ukazała się książka pt. "Dyrektywa 2014/24/UE w sprawie zamówień publicznych. Komentarz". Autorami publikacji są eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka: Katarzyna Kuźma, Partner, Wojciech Hartung, Counsel, Michał Bagłaj, Senior Associate, Tomasz Michalczyk, Senior Associate, Michał Wojciechowski, Associate oraz Jakub Krysa. Autorzy to doświadczeni prawnicy, od wielu lat doradzający m.in. w zakresie prawa zamówień publicznych.

Dyrektywa ZPPomimo niesłabnącego zainteresowania tematem zamówień publicznych, na polskim rynku wydawniczym brak jest podobnych opracowań. Publikacja autorstwa naszych ekspertów wyjątkowo przystępnie, a zarazem kompleksowo, dokonuje analizy poszczególnych przepisów Dyrektywy 2014/24/UE.

W naszym przekonaniu, Komentarz umożliwi ich właściwą interpretację, przez co może przyczynić się do poprawnej implementacji Dyrektywy. Warto przypomnieć, że termin na implementację Dyrektywy upływa już w kwietniu 2016 r., a prawidłowe wdrożenie jej przepisów do polskiego systemu prawnego ma kluczowe znaczenie również dla wydatkowania i rozliczania środków pochodzących z budżetu UE.

Publikacja będzie przydatna w codziennej pracy osób zajmujących się zamówieniami publicznymi, a także organów zaangażowanych w kontrolę prawidłowości wydatkowania środków publicznych.

Publikacja jest dostępna w księgarni C.H.Beck: http://www.ksiegarnia.beck.pl/

Bądź na bieżąco z DZP