Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

Kancelaria DZP doradzała Grupie Mobivia, właścicielowi Norauto Polska sp. z o. o., w transakcji sprzedaży 21 obiektów handlowych w Polsce spółce TERG S.A., właścicielowi sieci elektromarketów Media Expert. Norauto Polska sp. z o.o. jest właścicielem sieci sklepów i serwisów samochodowych w Polsce. Transakcja pozwoli spółce TERG na uruchomienie w nowych prestiżowych lokalizacjach sklepów pod szyldem Media Expert.

Struktura transakcji potwierdza innowacyjne podejście Grupy Mobivia oraz jej doradców do transakcji M&A, w szczególności pozwala Grupie Mobivia zakończyć swoją inwestycję w Polsce na optymalnych warunkach.

Nasze doradztwo obejmowało kompleksowe wsparcie przy strukturyzowaniu transakcji oraz opracowanie i wynegocjowanie dokumentacji transakcyjnej. 

Z ramienia DZP Grupie Mobivia doradzali prawnicy z multidyscyplinarnego zespołu w składzie: Piotr Jackowski, Senior Associate, Katarzyna Biarda, Associate, oraz Filip Lisak, Associate, z Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych przy wsparciu Andrzeja Foltyna, Partnera, i szefa Praktyki oraz Grzegorz Sprawka, Senior Tax Manager z Praktyki Podatkowej, przy wsparciu Joanny Wierzejskiej, Partner współzarządzającej Praktyką, a także Anna Okła-Woźniak, Senior Associate, oraz Marcin Kembłowski, Associate, z Praktyki Nieruchomości i Tomasz Lasyk, Senior Associate, z Praktyki Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Bądź na bieżąco z DZP