Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

 • Warsztaty "Praktyk zamówień publicznych w grupie kapitałowej"

  16.12.2014 16 i 17 grudnia w hotelu Sheraton w Warszawie, odbędą się warsztaty pt. "Praktyk zamówień publicznych w grupie kapitałowej". Jednym z prelegentów będzie Michał Bagłaj, Senior Associate w Praktyce Infrastruktury i Energetyki, który poprowadzi prezentację pt. "Praktyka łączenia zamówień w ramach grupy kapitałowej".

  cały tekst

 • Konferencja "Wsparcie sprzedaży i obsługi klienta z wykorzystaniem systemów CRM"

  09.12.2014 9 grudnia w Warszawie odbędzie się konferencja pt."Wsparcie sprzedaży i obsługi klienta z wykorzystaniem systemów CRM", podczas której prezentację pt. "Ustawa o prawach konsumenta – nowe zasady prowadzenie Infolinii" poprowadzi Jakub Kubalski, Associate w Praktyce IP&TMT.

  cały tekst

 • Nowe obowiązki konsultantów w ochronie zdrowia

  04.12.2014 4 grudnia zapraszamy Państwa na seminarium, którego tematem będzie "Ujawnianie korzyści – nowe obowiązki konsultantów w ochronie zdrowia. Compliance w ochronie zdrowia".

  cały tekst

 • Warsztaty "Prawo konkurencji - najnowsze zmiany i aktualne problemy"

  04.12.2014 W dniach 4-5 lutego w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędą sie warsztaty pt. "Prawo konkurencji - najnowsze zmiany i aktualne problemy". W czasie spotkania prezentację pt. "Audyt prawny a naruszenie prawa konkurencji" wygłosi Marta Balcerowska, Associate w Praktyce Life Sciences kancelarii DZP.

  cały tekst

 • II Ogólnopolska Konferencja Prawa Pracy

  01.12.2014 W dniach 1-2 grudnia w Hotelu Mercure Warszawa Centrum (1 grudnia) i w Digital Knowledge Village (2 grudnia) odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Prawa Pracy. Pierwszego dnia konferencji, w sesji dot. zwolnień, wystąpi Agata Mierzwa, Senior Associate w Praktyce Prawa Pracy, która przedstawi temat "Jak uniknąć pułapek prawnych przy zwolnieniach indywidualnych na podstawie ustawy o zwolnieniach grupowych?"

  cały tekst

 • Seminarium "Wyzwania i perspektywy rozwoju dla branży ochrony zdrowia w 2015"

  27.11.2014 Serdecznie zapraszamy na cykl seminariów biznesowych, których tematem będą wyzwania i perspektywy rozwoju dla branży ochrony zdrowia w 2015 roku oraz aspekty prawne i zmiany regulacyjne w placówkach medycznych. Spotkania odbędą się w Warszawie (27 listopada), Wrocławiu (2 grudnia) i Poznaniu (3 grudnia). Spotkania poprowadzą specjaliści z Praktyki Life Sciences kancelarii DZP - dr Anna Partyka-Opiela, Michał Czarnuch, Piotr Najbuk i Jan Pachocki.

  cały tekst

 • Konferencja „Zamówienia publiczne i inwestycje budowlane w prawie i orzecznictwie”

  27.11.2014 27 i 28 listopada w hotelu Sheraton w Warszawie, odbędzie się konferencja pt. "Zamówienia publiczne i inwestycje budowlane w prawie i orzecznictwie". Kancelaria DZP jest Patronem tego wydarzenia, a prezentacje wygłoszą eksperci z kancelarii - Tomasz Darowski, Partner w Praktyce Infrastruktury i Energetyki - prezentacja "Prawnie dopuszczalne zmiany umowy zawartej o realizację zamówienia publicznego (granice dopuszczalnego kompromisu z punktu widzenia zamawiającego publicznego)" oraz Paweł Lewandowski, Partner w Praktyce Postępowań Spornych - prezentacja "Zabezpieczenie roszczeń na wniosek stron umowy o roboty budowlane".

  cały tekst

 • 25. Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM

  26.11.2014 26 listopada odbędzie się XXV Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM, tym razem pod hasłem "Rok 2015 w branży farmaceutycznej - szanse i zagrożenia".

  cały tekst

 • III Ogólnopolska Konferencja Compliance

  24.11.2014 24-25 listopada, Stow. Compliance Polska zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Compliance. Prezentację "Bancassurance i Rekomendacja U" wygłosi Julita Zimoch-Tuchołka.

  cały tekst

 • IV Central Eastern Europe Fraud and Risk Conference

  24.11.2014 W dniach 24-25 listopada w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się IV edycja konferencji pt. "Central & Eastern Europe Fraud & Risk". Pierwszego dnia konferencji Paweł Paradowski, Partner z Praktyki Postępowań Spornych, zaprezentuje temat "Zawiadomienie organów ścigania o wykrytym przestępstwie- prawo czy obowiązek?"

  cały tekst

 • Seminarium "Grupa Kapitałowa - relacje i regulacje współpracy między spółkami dominującymi i zależnymi"

  24.11.2014 W dniach 24-25 listopada w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się seminarium "Grupa Kapitałowa - relacje i regulacje współpracy między spółkami dominującymi i zależnymi". Pierwszego dnia seminarium swój panel pt. "Nadzór nad funkcjonowaniem spółek należących do grupy kapitałowej" poprowadzi Przemysław Furmaga, Senior Associate z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć.

  cały tekst

 • Warsztaty "Odpowiedzialność członków zarządu i rad nadzorczych w energetyce i przemyśle energochłonnym"

  20.11.2014 20 listopada, w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie, odbędą sie warsztaty "Odpowiedzialność członków zarządu i rad nadzorczych" dla przedsiębiorstw energetycznych i energochłonnych mających strategiczne znaczenie dla gospodarki. Kancelaria DZP jest Partnerem Prawnym wydarzenia, a prezentacje wygłoszą specjaliści - dr Hanna Gajewska-Kraczkowska, Robert Niczyporuk, Katarzyna Radzewicz i Paweł Suchocki.

  cały tekst

 • 6 Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego

  18.11.2014 W dniach 18-20 listopada w Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbędzie się 6 Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego. Pierwszego dnia Kongresu w ramach bloku tematycznego "Uwarunkowania prawne działalności farmaceutycznej" swoją prezentację pt. "Nowelizacja Prawa Farmaceutycznego i jej wpływ na branżę" wygłosi Tomasz Kaczyński, Senior Associate z Praktyki Life Sciences.

  cały tekst

 • Warsztaty "Znakowanie żywności w świetle rozporządzenia 1169/2011"

  17.11.2014 W dniach 17-18 listopada w Digital Knowledge Village w Warszawie odbędą się warsztaty pt. "Znakowanie żywności w świetle rozporządzenia 1169/2011". Temat "Kiedy produkt przestaje być bezpieczny? – wycofanie produktów z rynku, wymagania i możliwe rozwiązania" przedstawi Tomasz Kaczyński, Senior Associate w Praktyce Life Sciences naszej kancelarii.

  cały tekst

 • Konferencja "Postępowanie arbitrażowe"

  06.11.2014 Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w konferencji "Postępowanie arbitrażowe", która odbędzie się 6 listopada na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Organizatorami wydarzenia są Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie oraz Katedra Prawa Gospodarczego i Handlowego na WPiA UŁ. Kancelaria DZP jest Patronem konferencji, a prelekcje w czasie wydarzenia poprowadzą m.in. Partnerzy w Praktyki Postępowań Spornych naszej kancelarii - Józef Palinka i Paweł Lewandowski.

  cały tekst

 • Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki 2014

  05.11.2014 5 listopada odbędzie się Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki, w tym roku pod hasłem "Polska i Niemcy - zjednoczone w compliance". W tym roku wystąpią Julita Zimoch-Tuchołka oraz Joanna Schubel.

  cały tekst

 • Śniadanie biznesowe "Nowe zasady znakowania żywności"

  05.11.2014 Serdecznie zapraszamy na cykl śniadań biznesowych, których tematem będą nowe zmiany znakowania żywności. Spotkania odbędą się w biurach kancelarii DZP we Wrocławiu (5 listopada), Warszawie (6 listopada) i Poznaniu (13 listopada). Spotkania poprowadzą specjaliści w zakresie regulacji żywnościowych kancelarii DZP.

  cały tekst

 • Konferencja "Knowledge Management Solutions"

  29.10.2014 29 października w Warszawie, w budynku Millenium Plaza Golden Floor, odbędzie się konferencja pt. "Knowledge Management Solutions. Jak zdiagnozować czego właściwie poturbuje nasza firma?".  W czasie konferencji, prelekcję pt. "Prawa autorskie i tajemnica przedsiębiorstwa - legalne korzystanie z dokumentów w ramach systemów knowledge management" poprowadzi Jakub Kubalski, Associate w Praktyce IP&TMT.

  cały tekst

Bądź na bieżąco z DZP