Czy rozwiążę najbardziej skomplikowane problemy?

Różnorodne praktyki. Jedna analiza. Twoje rozwiązanie.

Fuzje i przejęcia instytucji finansowych

Od ponad 20 lat doradzamy w zakresie fuzji i przejęć instytucji finansowych, w tym przy transakcjach z udziałem banków, firm ubezpieczeniowych, brokerów, zarządzających aktywami i firm finansowych zarówno na rynku publicznym, jak i prywatnym.

Doradzamy zarówno przy małych i średnich transakcjach na rynku krajowym, jak i przy dużych transakcjach transgranicznych.

Naszym klientom oferujemy unikalne połączenie wiedzy branżowej, doświadczenia w zakresie transakcji oraz umiejętności zarządzania złożonymi procesami.

Firmy z branży usług finansowych, które biorą udział w fuzjach i przejęciach doceniają zarówno ponad dwudziestoletnie doświadczenie naszego zespołu w tej branży, jak i wszechstronną znajomość regulacji finansowych.

Nasi prawnicy ściśle współpracują z prawnikami innych specjalizacji DZP zapewniając klientom  zintegrowane wsparcie w obszarach, które są kluczowe dla instytucji finansowych. Połączenie wiedzy i doświadczenia z zakresu fuzji i przejęć, regulacji usług finansowych, antymonopolowych i konkurencji, rynków kapitałowych oraz podatkowych umożliwia nam przewidywanie i unikanie ewentualnych problemów, oraz daje nam możliwość zarządzania ryzykami na wczesnym etapie transakcji.

artykuły powiązane

Bądź na bieżąco z DZP