Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

Kancelaria DZP doradzała Grupie Bauer Media przy zakupie 100% udziałów w Mediasoft Polska sp. z o.o., spółce działającej pod nazwą Grupa eBroker. Firma ta jest jednym z liderów segmentu lead generation w modelu marketingu efektywnościowego dla instytucji finansowych. Spółka, podobnie jak kupiony kilka dni temu z naszą pomocą Rankomat.pl, dołączy do Grupy Interia.pl.

Grupa eBroker ma bardzo mocną i ugruntowaną pozycję, dlatego jej przyłączenie do Grupy Interia.pl idealnie uzupełnia kompetencje i tworzy potężnego gracza na rynku produktów ubezpieczeniowych i finansowych. Mediasoft Polska sp. z o.o. to firma z branży performance marketingu, specjalizująca się w generowaniu leadów w sektorze finansowym. Jest właścicielem porównywarki produktów finansowych ebroker.pl, w których znaleźć można także artykuły z zakresu doradztwa inwestycyjnego oraz oszczędności, a także serwisów: videofinanse.pl, biznes-firma.pl i opinie24.pl.

Od lat kompleksowo doradzamy Grupie Bauer. Przy tej transakcji reprezentowaliśmy klienta w procesie przejęcia, które obejmowało przeprowadzenie badania due diligence, przygotowanie projektów umowy sprzedaży udziałów i umów pomocniczych oraz negocjowanie samej transakcji.

W obsługę transakcji zaangażowani byli prawnicy z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć - Julita Zimoch-Tuchołka, Monika Malinowska-Hyla i Joanna Schubel, a aspekty finansowe koordynowali Maciej Goszczyk i Tomasz Kalicki (Praktyka Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych). W zakresie praw własności intelektualnej oraz umów dotyczących oprogramowania klientowi doradzali Jarosław Konecko i Dawid Sierżant z Praktyki IP&TMT.

Bądź na bieżąco z DZP