Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

DZP, w ramach międzynarodowego zespołu koordynowanego przez Mills & Reeve, doradzało Richardson Malting (UK), należącej do Richardson International, w zakupie Ragleth Limited, właściciela holdingu Anglia Maltings, w którego portfolio znajdują się m.in. marka Crisp Malt.

Spółka Richardson to kanadyjski potentat w dziedzinie rolnictwa i przetwórstwa żywności, zatrudniający ponad 3000 pracowników na całym świecie, który prowadzi obrót i sprzedaż wszystkich głównych zbóż i nasion oleistych uprawianych w Kanadzie.

Dla naszego klienta transakcja to kolejny krok w realizacji długoterminowej strategii obejmującej dywersyfikację działalności i dalszy rozwój w branży przetwórstwa spożywczego.

Prace po stronie DZP, za które odpowiadali Sylwia Kuca i Bartosz Marcinkowski, Partnerzy z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, koncentrowały się na badaniu prawnym due diligence oraz doradztwie transakcyjnym.

W skład zespołu doradczego wchodzili także Katarzyna Matyszewska i Hubert Kawałek z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, Tomasz Kalicki z Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych, Wojciech Koczara z Praktyki Nieruchomości oraz Maciej Białek z Praktyki Infrastruktury i Energetyki. W zakresie zagadnień regulacyjnych klient wspierany był przez Jarosława Łukawskiego i Jana Siesickiego z zespołu prawa konkurencji.

Bądź na bieżąco z DZP