Gdzie znajdę przystępnie podane, różnorodne informacje prawne?

Centrum prasowe DZP.

Usługi chmurowe prawnie regulowane

20.11.2015

Autorzy:
Dr Aleksandra Auleytner
Dr Bartosz Marcinkowski
Wojciech Dziomdziora
Jakub Kubalski
Dr Anna Partyka-Opiela
Sylwia Kuca
Piotr Najbuk

Z nieskrywaną przyjemnością oddajemy w Państwa ręce naszą najnowszą publikację "Prawne aspekty usług chmurowych". W formie krótkiego opracowania pokazujemy, jak wiele aspektów regulacyjnych wiąże się z nieustającym rozwojem usług chmurowych, który wciąż rodzi szereg wyzwań i problemów natury prawnej w bardzo wielu dziedzinach: od prawa telekomunikacyjnego, poprzez ochronę danych osobowych, prawo własności intelektualnej, a także szeroko pojętą problematykę compliance.

Niniejsze wydanie zostało opracowane przez interdyscyplinarny zespół, którego wiedza w dziedzinie usług teleinformatycznych oparta jest na doświadczeniu zdobytym w trakcie doradzania wiodącym firmom, głównie z branży IT i telekomunikacyjnej. Autorami publikacji są: Aleksandra AuleytnerWojciech DziomdzioraBartosz MarcinkowskiAnna Partyka-OpielaJakub KubalskiPiotr Najbuk, Sylwia Kuca oraz Monika Gebel.

Nasza publikacja oficjalnie zostanie zaprezentowana 26 listopada na zbliżającej się konferencji "Trusted Cloud Day", organizowanej przez firmę Microsoft, ale już dziś zachęcamy Państwa do lektury!

Bądź na bieżąco z DZP