Jak łączyć potencjał i doświadczenie?

Awanse partnerskie DZP 2022

Z radością informujemy, że nasi wieloletni koledzy i uznani na rynku specjaliści 1 lipca dołączyli do grona Partnerów naszej kancelarii.

  • Daniel Chojnacki jest specjalistą w zakresie polskiego, unijnego i międzynarodowego prawa ochrony środowiska, w tym w zakresie gospodarki odpadami. Doradza w kwestiach prawno-środowiskowych przy projektach infrastrukturalnych oraz w transakcjach M&A.
  • Piotr Jackowski specjalizuje się w projektach z zakresu M&A oraz w doradztwie regulacyjnym dla firm inwestycyjnych, banków, funduszy inwestycyjnych oraz instytucji finansowych.
  • Sylwia Kuca doradza w zakresie prawa korporacyjnego, M&A i reorganizacji. Specjalizuje się również w kwestiach dotyczących tworzenia i dostosowywania funkcjonujących modeli franczyzowych oraz ochrony danych osobowych.
  • Damian Szczygielski doradza głównie przy transakcjach M&A i procesach restrukturyzacyjnych grup kapitałowych. Wspiera także klientów w projektach dotyczących corporate venture capital oraz przejęć na rynku private equity i przedsięwzięć typu joint-venture.

Awanse partnerskie Daniela, Piotra, Sylwii i Damiana przypadły im w uznaniu ich sukcesu zawodowego oraz zasług dla naszej kancelarii. To prawnicy, którzy od lat konsekwentnie budują swoją pozycję na rynku. To także osoby doskonale rozumiejące i uwzględniające w doradztwie znajomość otoczenia biznesowego i specyfiki firm, które wspierają.

Bardzo się cieszę z ich sukcesu i życzę im wielu kolejnych już w nowych rolach – podkreśla Krzysztof Zakrzewski, Partner Zarządzający kancelarii Domański Zakrzewski Palinka.

Bądź na bieżąco z DZP